Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Broken Destiny może pojawić się w PlayStation Plus Deluxe

Broken Destiny może pojawić się w PlayStation Plus Deluxe

Zauważony przez ludzi w JimatsuWygląda na to, że Tajwańska Komisja ds. Oceny Gier Cyfrowych po raz kolejny wylała trochę T i pominęła kilka potencjalnych nowych dodatków do katalogu klasycznych gier PlayStation Plus.

Tekken 6 i Soulcalibur: Broken Destiny otrzymały nowe oceny na PlayStation 5 i PlayStation 4, które, ponieważ te oceny są nowe, a ta ostatnia była dostępna wyłącznie na PSP, podczas gdy pierwsza była wersją na PSP, są wyraźnie nowymi grami na PlayStation Portable. miejsce Dodano do biblioteki dostępnej dla graczy na wyższych poziomach, PlayStation Plus Deluxe (lub Premium w innych regionach).

[Image via Gematsu]

Oczywiście nie jest to bezpośrednie potwierdzenie czegokolwiek, a jeśli te tytuły rzeczywiście trafią do PlayStation Plus, nic nie wskazuje, kiedy to nastąpi. Obaj walczą z pseudonimami, które mogą, ale nie muszą, cokolwiek oznaczać.

Tekken 6 pierwotnie pojawił się w salonach gier w 2007 roku, a następnie pojawił się na konsolach na PS3, PSP i Xbox 360 w 2009 roku. Soulcalibur: Broken Destiny to gra dostępna wyłącznie na PSP, która również została wydana w 2009 roku i przeniosła funkcje z ówczesnego nowego Soulcalibura IV. Wprowadza również kultowego Kratosa z serii God of War do listy.

Wybiegając w najbliższą przyszłość, pojawi się kolejny drop gier PlayStation Plus Extra i PlayStation Plus Deluxe Dziś wieczoremprzynosząc ze sobą zupełnie nową Moving Out 2, a także wiele innych wspaniałych tytułów, a nie jeden czy dwa, ale trzy Klasyka PSP. Całą kolekcję możecie sprawdzić tutaj.

READ  7 najlepszych akcesoriów Minecraft 1.19 Bedrock w 2022 roku