-Reklama-

Burmistrz Przecławia prosi policję o pomoc w sprawie wodociągu

Trudna sytuacja z korzystaniem z wody trwa w naszej Gminie od 18 listopada 2019 r. Nadal obowiązuje Komunikat Nr 5 Sanepidu.

-REKLAMA-

Woda jest zdatna do spożycia we wszystkich miejscowościach Gminy (po przegotowaniu minimum 2 minuty), oprócz KIEŁKOWA. W tej miejscowości woda w ogóle nie nadaje się do spożycia, nawet po przegotowaniu. Mieszkańcy Kiełkowa muszą korzystać z wody, która znajduje się w beczkowozach!

Dyżur w Urzędzie Miejskim odbywa się wg następującego harmonogramu: Sobota w godz. od 9:00 – 13:00 Niedziela w godz. od 9:00 – 13:00 Tel. 17 227 67 10.

Spodziewam się kolejnego komunikatu Sanepidu w najbliższy poniedziałek. Dodatkowo Zakład Gospodarki Komunalnej w Przecławiu Sp. z o.o. zlecił badanie próbek wody akredytowanemu laboratorium. Wyniki będą znane prawdopodobnie w poniedziałek i przedstawione zostaną niezwłocznie opinii publicznej.

Jednocześnie informuję, iż sesja nadzwyczajna poświęcona problemowi wody w naszej Gminie odbędzie się 4 grudnia 2019 r. (środa) godz. 13.00. Zachęcam do osobistego uczestniczenia w tej sesji lub oglądania transmisji on-line.

Informuję ponadto, że zwróciłam się z wnioskiem do policji o objęcie ochroną wodociągowej infrastruktury na terenie Gminy Przecław

Zostaw swój głos

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.