Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Canal Plus nabył prawa do Ligi Mistrzów UEFA w Polsce

Canal Plus nabył prawa do Ligi Mistrzów UEFA w Polsce

Polski oddział międzynarodowego nadawcy płatnej telewizji Canal Plus ogłosił, że zapewnił sobie wyłączne prawa do kultowych europejskich rozgrywek kontynentalnej klubowej piłki nożnej Ligi Mistrzów UEFA na kolejny cykl.

Canal Plus Polska będzie transmitował wyłącznie wszystkie mecze z trzech sezonów Ligi Mistrzów w ramach wieloletniej umowy, która obowiązuje od początku sezonu 2024-25 do końca sezonu 2026-27. Odpowiednikiem dla młodzieży jest Liga Młodzieżowa UEFA i jej coroczne przedsezonowe zawody pokazowe o Superpuchar UEFA.

Mecze będą transmitowane do ponad trzech milionów abonentów Kanal w Polsce w telewizji linearnej za pośrednictwem Kanal Plus i usługi transmisji strumieniowej OTT w kraju.

Przetarg na te prawa rozpoczął się w Polsce 30 stycznia, a termin składania ofert upływa 27 lutego.

Edita Sadowska, prezes i dyrektor generalna CANAL+ Polska, powiedziała: „[Canal Plus has] Zapewnienie naszym gościom w Polsce dostępu do najlepszych wydarzeń sportowych i niezapomnianych wrażeń. The [return of] Liga Mistrzów UEFA to potwierdza.

Edycja Ligi Mistrzów UEFA 2024–25 będzie charakteryzowała się nowym formatem turniejów i systemem współczynników.

Uzyskaj dostęp do najbardziej kompleksowych profili firm na rynku obsługiwanych przez GlobalData. Zaoszczędź godziny badań. Zdobądź przewagę konkurencyjną.

Profil firmy – bezpłatna próbka

Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail dotyczącą pobierania

Wierzymy w wyjątkową jakość profili naszych firm. Chcemy jednak, abyś podjął najskuteczniejszą decyzję dla swojej firmy, dlatego oferujemy bezpłatną próbkę, którą możesz pobrać, przesyłając poniższy formularz.

Według danych globalnych

READ  Firma podała, że ​​w lutym moce fotowoltaiczne Polski wzrosną o 3%
-->

Nasze przybycie Polityka prywatności Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług, w jaki sposób możemy wykorzystywać, przetwarzać i udostępniać Twoje dane osobowe, informacje o Twoich prawach w odniesieniu do Twoich danych osobowych oraz o tym, jak możesz zrezygnować z subskrypcji przyszłych komunikatów marketingowych. Nasze Usługi są przeznaczone dla abonentów korporacyjnych i gwarantujesz, że przesłany adres e-mail jest Twoim firmowym adresem e-mail.

Trzy rozgrywki UEFA, Liga Mistrzów, Liga Europy drugiej kategorii i Liga Konferencyjna trzeciego poziomu, będą teraz obejmować „etap ligowy”, w którym każda drużyna rozegra osiem meczów w łącznej tabeli ligowej składającej się z 36 drużyn, w przeciwieństwie do do obecnego systemu, w którym gra ze sobą osiem grup po cztery drużyny.

Ponadto co roku do edycji mogą przystąpić dwa kluby na podstawie historycznych wyników drużyn z każdego kraju.

Umowa Ligi Mistrzów rozpocznie się od Superpucharu UEFA 2024, który odbędzie się w Polsce 14 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie zwycięzca Ligi Mistrzów sezonu 2023–24 zagra ze zwycięzcą Ligi Europy 2023–24. Liga.

Dzięki tej umowie Canal Plus zwiększy liczbę krajów, które zapewniły sobie prawa do rozgrywek klubowych UEFA na następny cykl, do ponad 50 krajów, w tym do Francji, Szwajcarii, Polski i kilku terytoriów francuskojęzycznych w Afryce Subsaharyjskiej.

Dzięki tej umowie Canal poszerza swoje prawa piłkarskie w kraju, pełniąc już funkcję nadawcy najwyższej klasy polskiej, PKO Ekstraklasy, a także angielskiej Premier League i hiszpańskiej LaLigi.

Tymczasem UEFA na początku tego tygodnia rozpoczęła procedurę przetargową obejmującą prawa medialne do różnych rozgrywek klubowych na Ukrainie.

READ  Co destabilizuje granicę polsko-białoruską? | Wiadomości o wojnie rosyjsko-ukraińskiejCopyright © All rights reserved. | Newsever by AF themes.