Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Cena iPhone’a 15: rzuć okiem na wydarzenie Apple 2023, które odbędzie się 12 września

Cena iPhone’a 15: rzuć okiem na wydarzenie Apple 2023, które odbędzie się 12 września

Już tylko dwa dni pozostały do ​​wydarzenia Apple, podczas którego firma może zaprezentować swoją nową linię iPhone’a 15, teraz jest czas, aby sprawdzić potencjalne ceny każdego modelu iPhone’a. W odróżnieniu od zeszłego roku oczekuje się, że tegoroczne wydarzenie przyniesie istotne aktualizacje wszystkich urządzeń. Podczas gdy standardowe modele iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Plus otrzymają Dynamic Island i ulepszony aparat, modele Pro, w tym iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max, mogą otrzymać szereg nowych dodatków, takich jak tytanowa ramka. Przycisk akcji i nie tylko. Wiele osób uważa, że ​​z powodu tych ulepszeń ceny tych i tak już drogich smartfonów mogą w tym roku wzrosnąć. Przyjrzyjmy się więc bliżej.

iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Plus

Chociaż oczekuje się, że w iPhonie 15 pojawi się wiele nowych funkcji, nie ma żadnych przecieków wskazujących na podwyżkę ceny. W tym roku typerzy twierdzili, że ceny iPhone’a 15 Pro i iPhone’a 15 Pro Max mogą wzrosnąć od 100 do 200 dolarów, ale nie należy spodziewać się podobnego trendu w przypadku modelu standardowego. W tej chwili iPhone 15 powinien być dostępny w cenie 799 dolarów lub rupii. 79 900 w Indiach. Przeczytaj także: iPhone 15 Pro ma być znacznie lżejszy, a jednocześnie charakteryzować się długim czasem pracy na baterii – z dwóch powodów

Model ten, który pojawił się na rynku iPhone’a 15 Plus, został wprowadzony dopiero w zeszłym roku i posiadał unikalną funkcję dużego ekranu, taką jak iPhone 15 Pro Max. Jednak biorąc pod uwagę niedawne notowanie, podwyżka cen również jest mało prawdopodobna. Cena smartfona w zeszłym roku zaczynała się od 899 dolarów i w tym roku prawdopodobnie pozostanie bez zmian. Oznacza to, że w Indiach można zacząć od rupii. 89900.

READ  Gracze pozywają Microsoft za udaremnienie fuzji z Activision

Nie jestem pewien kto
Komórka kupić?

A według przecieków nadchodzące modele iPhone’a 15 mają w tym roku otrzymać znaczące ulepszenia. Oczekuje się, że funkcja znana jako Dynamic Island, która została po raz pierwszy wprowadzona w modelach iPhone’a 14 Pro, zostanie rozszerzona na całą linię iPhone’a 15. Ponadto doniesiono, że Apple przygotowuje się do wymiany portu Lightning na złącze USB typu C, zgodnie z przepisami UE. Co więcej, istnieją spekulacje, że iPhone 15 może mieć przetwornik obrazu typu stacked CMOS (CIS) o rozdzielczości 48 MP. Poza tym oczekuje się, że zostaną wyposażone w chipset A16 Bionic, choć będzie im brakować chipsetu A17 Bionic, który jest zarezerwowany dla modeli Pro.

iPhone’a 15 Pro i iPhone’a 15 Pro Max

Tutaj sytuacja staje się skomplikowana, ponieważ wiele źródeł twierdzi, że ceny iPhone’a 15 Pro i iPhone’a 15 Pro Max mogą wzrosnąć. Przeczytaj także: iPhone 15 Pro Max pozostanie najnowszym iPhonem; iPhone 15 Ultra prawdopodobnie nie pojawi się

W raporcie 9to5Mac zacytowano Luke’a Lin, starszego analityka DigiTimes Research, który ujawnił, że modele iPhone’a 15 Pro mogą odnotować „znaczną podwyżkę cen” w porównaniu z iPhone’em 14 Pro i iPhonem 14 Pro Max. Ile te ulepszenia będą kosztować konsumentów? Według raportu iPhone 15 Pro może zostać droższy o 100 dolarów i zaczynać się od 1099 dolarów, podczas gdy iPhone 15 Pro Max może kosztować 200 dolarów i zaczynać się od aż 1299 dolarów. Oznacza to, że w Indiach iPhone 15 Pro będzie kosztować rupii indyjskich. 139 900 rupii (zamiast zeszłorocznych 129 900 rupii za iPhone’a 14 Pro), a iPhone 15 Pro Max można wycenić na rupii indyjskich. 159 900 rupii (zamiast 139 900 rupii za iPhone’a 14 Pro Max).

READ  Recenzja inteligentnego routera D-Link R15 AX1500: potężna opcja dla początkujących

Należy pamiętać, że podawane tutaj informacje na temat serii iPhone 15 opierają się na przeciekach i plotkach, z których żadna nie pochodzi z żadnego oficjalnego źródła. Dlatego należy traktować tę informację z przymrużeniem oka. Aby poznać oficjalne ceny smartfonów, trzeba będzie poczekać na wydarzenie Apple, podczas którego spodziewana jest premiera smartfonów.