Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Co warto wiedzieć, zanim zagrasz w The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears!

Co warto wiedzieć, zanim zagrasz w The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears!

Czekanie dobiegło końca – Legend of Zelda: Tears of the Kingdom wreszcie tu jest! Jest tak wiele do odkrycia i chcemy, abyś dał z siebie wszystko, gdy zaczynasz w Hyrule.

Zacznijmy od kilku ważnych wskazówek, zanim zaczniesz grać. Ale nie martw się, będziemy trzymać się z dala od jakichkolwiek spoilerów. Pomyśl o tym artykule jako o sposobie na uzyskanie odpowiedniego nastawienia przed rozpoczęciem gry.

Oh! W nadchodzących tygodniach udostępnimy Ci więcej artykułów instruktażowych, więc bądź na bieżąco z naszym kanałem informacyjnym.

Wskazówka 1: Dowiedz się, czego się nauczyłeś

Tak, to może brzmieć jak coś, co powiedział ci ekspert sztuk walki, ale wysłuchaj nas. Niezależnie od tego, czy grałeś setki godzin w The Legend of Zelda: Breath of the Wild, czy też jesteś zupełnie nowy w tej serii, Twój poziom doświadczenia naprawdę nie ma znaczenia, jeśli chodzi o tę grę.

Chociaż rzeczy, które robiłeś w poprzednich grach, mogą nadal działać, masz szeroki Różnorodność opcji w tym suplemencie. Jasne, nadal możesz walczyć z wrogami kijem… lub możesz wtopić kamień w swój kij i skakać na trampolinach, aby odeprzeć wrogów. Jasne, możesz wydostać się z dziury… lub użyć umiejętności poruszania się w górę, aby przejść przez sufit i dostać się tam, gdzie chcesz.

Druga wskazówka: spróbuj wszystkiego

Ta gra zachęca do ciągłego próbowania nowych rzeczy. Od podróżowania po Hyrule po rozwiązywanie zagadek — istnieje wiele sposobów na obejście napotkanych problemów. Radość pochodzi z próbowania szalonych pomysłów, które w końcu działają.

Aha, a jeśli coś nie działa tak, jak chcesz, poświęć chwilę i spróbuj czegoś innego. Niektórzy gracze uważają, że próbowanie twardych skoków w kółko jest zabawne. Inni wolą budować most. Eksperymentowanie jest sercem tej gry — nawet jeśli sytuacja nie pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, możesz natknąć się na coś, co pomoże ci później.

READ  Komórka Call of Duty Warzone weszła w zamknięte testy alfa

Wskazówka 3: Nabierz perspektywy

Wchodząc w nowy obszar, znajdź wysoki punkt obserwacyjny i zaznacz otoczenie. Znajdziesz tu wszelkiego rodzaju rzeczy – wrogów, skrzynie, materiały, przedmioty lub teren, które pomogą w bitwach i nie tylko. Uwierz nam, o wiele łatwiej będzie to zrobić, zanim wrogowie cię odkryją. Rozmawiać o …

Wskazówka 4: Przygotuj się do walk z wyprzedzeniem

Widzisz, nie musisz tego robić — lubimy (czasami) szarżować w środku rzeczy, krzycząc i dziko machając rękami. Ale jeśli chcesz użyć zdolności Bezpiecznika do stworzenia potężnej broni lub Ultrahand do zbudowania prowizorycznej wieży rakietowej, możesz to zrobić, zanim Bokobliny spróbują cię uderzyć. Trochę czasu na przygotowanie może przejść długą drogę.

Wskazówka 5: Używaj słów

To nie zadziała w przypadku wrogów (przynajmniej tych, których próbowaliśmy), ale spróbuj porozmawiać z bardziej pokojowymi postaciami! W szczególności postacie o imieniu Konstrukty mogą udzielić ci pomocnych wskazówek na temat okolicy.

Wskazówka 6: Zagraj na swój sposób

Cóż, to chyba najważniejsza rada. Jasne, Link jest postacią w grze, ale pamiętaj, że to ty jesteś tutaj bohaterem. Ratujesz Hyrule’a. I możesz to zrobić w dowolny sposób! Graj wszystkim, co masz, ponieważ w tej grze jest miejsce na ogromną kreatywność (i shenanigans).

Powiedziawszy to, nie martw się, że nie jesteś „wystarczająco kreatywny”. Każdy jest kreatywny na jakimś poziomie, a częścią bycia kreatywnym jest pozwolenie sobie na wypróbowanie nowych rzeczy. Wszyscy gramy na różne sposoby – chaotycznie, wymyślnie, nieoczekiwanie, głupio, które nie mają innego celu niż zobaczyć, co się stanie. Nie martw się, że grasz „we właściwy sposób”, ponieważ to od Ciebie zależy, jak poradzisz sobie z przeszkodami. Jeśli coś się w końcu uda, to jest sukces. Jeśli nie, to czy przynajmniej się pośmiałem?

READ  Samsung One UI 4.1 jest już dostępny, więc sprawdź wszystkie nowe funkcje!

Wskazówka 7: Podziel się wiedzą

Wreszcie kreatywność pojawia się, gdy dzielisz się tym, co wiesz, i czerpiesz inspirację od innych. Porozmawiaj ze znajomymi, aby zobaczyć, czego mogli spróbować. Może dowiesz się, co zrobili inni. W końcu możesz być zaskoczony, co Cię inspiruje!

Cóż, to na razie tyle. Czekajcie na następny artykuł z poradami, w którym omówimy cztery nowe umiejętności – Bezpiecznik, Ultrahand, Ascend i Recall. Możesz także kupić grę, korzystając z poniższego linku.

Ciesz się tam!