Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Czy wydarzenie „Wonderlust” przyniesie iPhone’y godne pożądania? [The CultCast]

Czy wydarzenie „Wonderlust” przyniesie iPhone’y godne pożądania? [The CultCast]

Czy kolory iPhone’a 15 i 15 Pro rzeczywiście będą wyglądać tak nudno, jak sugerują plotki?
Zdjęcie: Kultowy Mac

W tym tygodniu dalej Kult Macass podcast: Zaproszenie Apple na wydarzenie „Wonderlust”, które odbędzie się 12 września, daje możliwe wskazówki dotyczące tego, czego się spodziewać. Przeważnie sprawia, że ​​​​zastanawiamy się: czy Apple? nigdy Premiera iPhone’a w naprawdę odważnym, budzącym pożądanie kolorze?

Najważniejsze, co do czego możemy się zgodzić, to to, że wygląda na to, że kolory iPhone’a 15 mogą być nieco ciemniejsze niż zwykle.

Również na cześć:

  • Będziemy tęsknić za skórzanymi etui Apple, jeśli firma faktycznie wyciągnie wtyczkę.
  • Druk 3D z wykorzystaniem metalu może zmienić zasady gry w procesie produkcyjnym. Jeśli ktokolwiek może to zrobić, Apple może.
  • AirPods mogą w przyszłym miesiącu otrzymać zasłużoną aktualizację USB-C.

Posłuchaj odcinka z tego tygodnia cześć W aplikacji podcastów Lub Twoja ulubiona aplikacja do podcastów. (Pamiętaj, aby zasubskrybować i zostawić nam recenzję, jeśli Ci się podobało!) Lub obejrzyj wideo na żywo, umieszczone poniżej.

cześć Archiwum transmisji na żywo

Nasz sponsor: Babilon

Zamiast płacić setki dolarów prywatnemu korepetytorowi lub oszukiwać się za pomocą aplikacji językowych, które są niczym więcej niż grami, eksperci Babbel opracowują 10-minutowe lekcje, które pomogą Ci zacząć mówić w nowym języku już w trzy tygodnie. Uzyskaj 55% rabatu w Babbel.com/cultcast.

Najważniejsza wiadomość tygodnia od Apple

W tym tygodniu w programie: Twój gospodarz Ervon Elia (@erfon), Kult Maca Redaktor naczelny, Lewis Wallace (@louiswallas) I Kult Maca Autorem jest dr. Griffin Jones (@dgriffinjones).

Oto nagłówki, o których będziemy rozmawiać w programie na ten tydzień:

co tydzień Kult Maca Darowizny

w tym tygodniu, Kult Maca rozdaje dwa akcesoria do Apple Watch z włókna węglowego od Lululuook. Otrzyma jeden szczęśliwy zwycięzca Etui z włókna węglowego na Apple Watch A także A Pasek z włókna węglowego z zapięciem magnetycznym. Wykonany w 100% z włókna węglowego, wygląda tak solidnie, jak to tylko możliwe.

Wpisz poniżej!

PAKIET PREZENTOWY: Pasek i etui z włókna węglowego do Apple Watch firmy Lululook

READ  Nowe „Halo” wyszło, gdy Xbox skończył 20