Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Demon’s Souls PS5 Speed ​​Race wykorzystuje sztuczki PS Plus, aby przerwać grę

Jeśli kiedykolwiek oglądałeś szybko grę stworzoną przez FromSoftware, na przykład przenoszone przez krew lub Złe duchyWiesz, jak te oferty gier na poziomie eksperckim mają tendencję do dogadywania się: Speedrunnery dosłownie biegają przez większość części gry, unikając walki, kiedy tylko mogą, i wykorzystując szwy w środowisku, aby dostać się do obszarów, które mają być niedostępne. Istnieje również mnóstwo ładowania i celowego przeładowywania, aby zapisać, aby zresetować świat gry.

Ale prędkość w zeszłym roku dusze demonów Remake PlayStation 5 Skorzystaj z kilku nieoczekiwanych wyczynów, w tym tych, które są dostępne wyłącznie dla subskrybentów PlayStation Plus, a także innych, które wykorzystują ustawienia graficzne w nowej wersji łamacza gier.

Speedrunner BertoProszę używać tych technik podczas Szybki wyścig dusze demonów W Letnich Igrzyskach zrobiono szybko سريع W ten weekend pokazał swoje niesamowite umiejętności zarządzania wytrzymałością i podkreślił, jak wiele magii można pokonać w grze. BertoPlease zaoferował kilka ekskluzywnych technologii remake PS5, w tym jedną wykorzystującą PlayStation Plus karty aktywności Aby przejść przez krainę Boleterii szybciej niż przy użyciu zwykłej metody teleportacji, kamieni łuku.

Możesz zobaczyć BertoProszę użyć kart aktywności, aby szybko poruszać się po Pałacu Boletarian w Pięć minut do biegu i później, Po pokonaniu boskiego smoka, aby ponownie wrócić do pałacu. Berto Użyj tego wielokrotnie Po pokonaniu Króla Burzy Udać się prosto do Pałacu Politarian, aby zakończyć sprawy z królem Alante. (Warto zaznaczyć, że Speedrun.com upada dusze demonów Prędkość na dwie klasy, jedno urządzenie używa wypaczeń PS Plus, a drugie nie. Gospodarze speedrunu SGDQ żartobliwie nazywają to „technologią pay-to-win”).

Najciekawsze jest to, jak przełączać się między BertoPlease dusze demonówKinowa grafika (30 klatek na sekundę) i tryby wydajności (60 klatek na sekundę), aby całkowicie zepsuć grę. Na początku wyścigu BertoPlease pokazuje, jak to zrobić dusze demonówWykrywanie kolizji (lub jej brak) pomaga mu biegać przez teren więzienia Latria Tower. Ale później BertoProszę Przełącza tryby graficzne, aby przerwać wykrywanie kolizji w inny sposób, skrócił czas o sześć minut, według współgospodarza SGDQ Ashewyn Stream. W jednej sekcji wyścigu BertoPlease Po prostu przechodzi przez wiele przeszkód jak duch, co sprawia, że ​​walka ze Smoczym Bogiem wydaje się wielkim żartem.

READ  Huawei wprowadza własny mobilny system operacyjny dla telefonów komórkowych | Aktualności Biznesowe i Ekonomiczne

BertoPlease Summer Games Done Quick Run nie jest jego najlepsza (umiera wiele razy, nieumyślnie). Przy 53 minutach i 57 sekundach jest to znacznie dłuższy niż jego rekordowy czas 44 minut 4 sekundy przy użyciu wypaczeń PS Plus i 47 minut 27 sekund bez użycia wypaczeń PS Plus. Ale jest to zdecydowanie szybka gra, która jest bardziej interesująca niż FromSoft ze względu na sprytne wykorzystanie pominięć i exploitów dostępnych wyłącznie na PS5.