Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Diablo Immortal zarobił podobno 24 miliony dolarów od czasu premiery

Diablo Immortal zarobił podobno 24 miliony dolarów od czasu premiery

Dwa tygodnie silna burza śnieżna Zarobił prawie 24 miliony dolarów za Dla mnie . W podziękowaniu podzieliłem się z nim Firma analityczna poinformowała, że ​​darmowa gra została pobrana prawie 8,5 miliona razy w tym samym czasie, przy czym 26 procent pobrań pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Większość przychodów Blizzarda z Nieśmiertelny Diablo Pochodził również z Ameryki. Do tej pory gracze amerykańscy dostarczyli około 43 procent całkowitych przychodów z gry.

Położyć Nieśmiertelny wczesny sukces finansowy w kontekście, paleniskojedyna inna gra mobilna należąca do Blizzarda W maju zarobił około 5 milionów dolarów. Pomimo gwałtownej reakcji wokalnej Nieśmiertelny systemy monetyzacjiA Można śmiało powiedzieć, że nikt nie spodziewał się, że gra wyjdzie poza bramę. Zamiast tego troska wielu fanów była scenariuszem wieczny To było tak udane dla Blizzarda, że ​​wciąż mówiło mu, jak studio inwestuje w swoje przyszłe gry.

W tej chwili obawa ta wydaje się bezpodstawna. Niedawno, Rod Ferguson, dyrektor generalny franczyzy Diablo Różnorodna kolekcja systemów monetyzacji od wieczny. Tweetuj po zakończeniu gry Niedawno pokazane na najnowszym Summer Game Festival firmy Microsoft . Osobno Blizzard ogłosił w tym tygodniu Monitor 2 .

READ  Nowy standard gier wyścigowych na konsolę Xbox