Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Donald Trump „ poważnie rozważa ” kandydowanie na prezydenta Stanów Zjednoczonych w 2024 roku

Donald Trump poruszył pomysł ewentualnego powrotu do Białego Domu, zdradzając, że „poważnie rozważa” ponowne kandydowanie na prezydenta w 2024 r.

To nie pierwszy raz Panie Trump, Którego kadencja solowa wygasła w styczniu w związku z trwającym dramatem zamieszek na Kapitolu, Apelacje prawne od wyników wyborów Nieudana próba uniemożliwienia mu ponownego ucieczki mogła wskazywać na inną skłonność do najwyższej pracy.

Pan Trump wygłosił te uwagi w godzinnym wywiadzie z gospodarzem Fox News, Seanem Hannity, który był jego pierwszym wywiadem dla dużej sieci informacyjnej od czasu opuszczenia urzędu.

„Czy nastąpi to ponownie w 2024 roku? Jakie są szanse?” – zapytał Hannity.

Po pierwsze, to długo, powiedział Trump, 74.

– Szanse, szanse. Jakie są szanse?

„Mówię tak: patrzę na niego bardzo poważnie i nie tylko.

„Z prawnego punktu widzenia nie chcę jeszcze o tym rozmawiać. Jest już bardzo blisko”.

Nie jest jasne, do jakiego „stanowiska prawnego” odnosił się Trump, niezależnie od byłego prezydenta Stocz kilka potencjalnie szkodliwych bitew prawnych.

Staje w obliczu śledztw w Nowym Jorku dotyczących jego przeszłych finansów, podczas gdy w Gruzji śledczy badają, czy złamał prawo, próbując naciskać na urzędników państwowych, aby unieważnili wyniki wyborów w 2020 roku.

Związane z: Gdzie jest Donald Trump?

Trump powiedział dalej, że „wszystko”, aby wesprzeć republikanów w wyborach śródokresowych w 2022 r., Które zadecydują o układzie sił w Kongresie, jest „wszystkim”.

„Jeśli będą potrzebować marszu”, powiedział były prezydent, „zbierzemy się, zadzwonimy, zrobimy różne rzeczy”.

„Prawie każdy, kogo wspieram, wygrywa”.

Plik Hannity Wywiad odbył się na osiedlu Trumpa Mar-a-Lago w Palm Beach na Florydzie, gdzie spędził większość czasu od opuszczenia Białego Domu i Prezydent Joe Biden Został otwarty w styczniu.

To nie pierwszy raz, kiedy Trump napomknął o kolejnym kandydowaniu na prezydenta.

READ  Śmiertelny atak hipopotama wywraca łódź, zabijając 1-latka i pozostawiając 23 zaginione w Malawi

„Do zobaczenia za cztery lata”, powiedział zwolennikom na przyjęciu w Białym Domu w grudniu oraz na Konferencji Konserwatywnej Akcji Politycznej w lutym, powtarzając swoje fałszywe twierdzenia, że ​​wygrał już wybory w 2020 roku.

Trump powiedział publiczności: „Kto wie, może zdecyduję się uderzyć ich po raz trzeci”.

Trump jest już uprawniony do kandydowania na prezydenta w 2024 roku, po tym jak został uniewinniony w swoim drugim procesie na początku tego roku. Przekonanie mogło uniemożliwić mu ubieganie się o urząd.

Większość 57 do 43 osób w Senacie USA głosowała za skazaniem Trumpa za „podżeganie do powstania” przeciwko rządowi. Jednak do wydania wyroku skazującego potrzebna była większość dwóch trzecich z 67 osób. Stąd zasada niewinności.

Związane z: „Zmartwychwstanie”: plan powrotu Ivanki

Jeśli spróbuje ponownie, pytanie będzie brzmiało, czy będzie miał wystarczające poparcie w Partii Republikańskiej, aby powrócić. Niektórzy prominentni republikanie, tacy jak przedstawicielka Liz Cheney, opuścili go w wyniku zamieszek.

Mark Watson, ekspert ds. Bezpieczeństwa narodowego Bondy Partners, powiedział, że uważa, że ​​marka Trump została tak zniszczona, że ​​były prezydent nie mógł wrócić.

Moim zdaniem Stany Zjednoczone osiągnęły punkt kulminacyjny wraz z Donaldem Trumpem 6 stycznia tego roku atakiem na Kapitol. „Myślę, że osobista marka Trumpa została uderzona i bardzo trudno jest znaleźć drogę do niego osobiście” – powiedział Watson Sky News.

Podkreślił jednak, że wciąż jest wielu wyborców, którzy nadal komunikują się z wartościami Trumpa.

„Z drugiej strony Trump wciąż żyje i jest w dobrym zdrowiu, a to nie zniknęło, a wielu wyborców w Ameryce wciąż jest w kontakcie z podstawowymi kwestiami, które forsował Donald Trump” – powiedział. .

W innym miejscu w wywiadzie dla Hannity, Trump zastanawiał się przez ostatnie trzy miesiące, odkąd opuścił najwyższe stanowisko, mówiąc, że najbardziej brakuje mu „pomagania ludziom”.

READ  Caramelo, brazylijski koń, który utknął na dachu w wyniku powodzi, został uratowany po szokującym narodzie

– Dlatego to zrobiłem – powiedział.

„Słuchaj, to było takie bolesne. Żyłem wspaniałe życie, wspaniałe towarzystwo, świetna praca, żadnych problemów, a teraz wszystko, co robię, to ludzie cię prześladują. To złe, straszne, ale wiesz co? Uwielbiałem to robić ponieważ pomogłem ludziom. „Pomogłem im bardziej niż jakiemukolwiek prezydentowi”.

Trump powiedział, że jego największym osiągnięciem jako prezydenta było zapewnienie 1,5 biliona dolarów (1,92 biliona dolarów) obniżek podatków dla firm i osób fizycznych, dodając, że ma nadzieję, że „administracja Bidena tego nie zepsuje”.