Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dr Disrespect wypowiada śmiałą prognozę dotyczącą przyszłości Halo Infinite po uruchomieniu niesamowitej kampanii

Od wydania Halo Infinite minęło kilka dni. W momencie premiery ta gra miała sprawiedliwy udział w problemach technicznych. Jednak to nie powstrzymało fanów od grania w tę grę. W rzeczywistości ta gra przyciągnęła również znane osobistości z branży e-sportowej, w tym Dr Disrespect.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Świetnie się bawił grając w Halo Infinite, a także ma o tym coś do powiedzenia. W jednym ze swoich ostatnich transmisji na żywo powiedział, że twórcy najwyraźniej mają duże plany związane z tą grą.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

8 grudnia 2021 r. kanał YouTube o nazwie „”Klub Mistrzów„Klip wideo, w którym pojawia się Dr. Disrespect. W tym filmie fani mogą zobaczyć, jak nadaje Halo Infinite. Wideo zaczyna się od amerykańskiego YouTubera i IGN Recenzja wideo Halo Infinite Solo Player.

W filmie znajduje się scena przedstawiająca dużą mapę gry. Wtedy dr Disrupt mówi: „O Boże, spójrz na tego faceta! Mam na myśli to, kim jestem” zaśmiał się i dodał, „Myślę o BR przez cały czas, kiedy to oglądam”.

Więcej szczegółów na temat Dr Disrespect i jego przewidywań dotyczących Halo Infinite

Dla fanów niezaznajomionych ze słowem „BR” oznacza to właściwie Battle Royale. W filmie jest fragment, który pokazuje góry, wysokie mury i most na mapie. Dr Disrespect zatrzymuje się tutaj, aby założyć, że deweloperzy mogą mieć plany wdrożenia Battle Royale. On mówi, „Spójrz na to, mamy trochę gór, mamy tutaj ten most… wiesz… dostaliśmy… mamy… na pewno są, widzisz te ściany… te solidne przegrody, zdecydowanie budują BR.”

Później też to dodaje„Mówię o projektowaniu map, doświadczenie projektowania map jest niesamowite”. W innej części filmu powiedział również, że na podstawie swoich wcześniejszych doświadczeń związanych z oglądaniem projektów map do gier z serii Call of Duty wierzy, że będzie to królewska bitwa.

Skomentuj poniżej i podziel się swoimi opiniami na ten temat.

Obejrzyj tę historię – Najpotężniejsi bossowie gier wideo wszech czasów

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą