Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dyskont Aldi rozszerza swoją obecność w Polsce

Aldi We wrześniu planuje otworzyć siedem sklepów w Polsce, ponieważ do końca tego roku planuje osiągnąć kamień milowy 200 sklepów w całym kraju.

Od początku roku dyskont otworzył 14 sklepów, a Starcard w przyszłym miesiącu otworzy nowe sklepy w Gdańsku, Słupsku, Gdańsku, Płocku, Łomży, Nowym Sączu i Mikołowie.

Łączna powierzchnia sprzedażowa nowych sklepów to około 10 000 metrów kwadratowych, a po otwarciu nowego sklepu Aldi będzie na każdym VoDoship w Polsce.

Do końca roku prawdopodobnie pojawią się kolejne 24 sklepy.

Rozkład geograficzny

W ostatnich latach Aldi skoncentrowało swoją uwagę na miastach w południowej, centralnej i zachodniej Polsce, choć po raz pierwszy od 2020 r. wkroczyło na inne obszary, w ubiegłym roku otwierając 24 nowe sklepy.

„Chcemy być jak najbliżej naszych klientów, dlatego w naszej strategii poszukujemy dobrze skomunikowanych lokalizacji – terenów w pobliżu przydomowych ogródków, a także kluczowych centrów handlowych i biurowych” – skomentował Thomas Gavlik. . Dyrektor ds. Rozwoju Nieruchomości i Alti Network w Polsce.

Wszystkie nowe otwarcia sklepów będą zgodne z nową koncepcją wizualną zespołu, skupiającą się na świeżości i oferującą szeroką gamę nowych produktów i wyrobów piekarniczych.

W lipcu konkurs został przeceniony Zgłoszono Cofland 11 mld zł (2,4 mld euro) całorocznej sprzedaży w Polsce.

21 2021 Europejski Magazyn Supermarketów. Artykuł autorstwa Stephena Vine-Jonesa. Dalej Sprzedaż Aktualności, kliknij tutaj. Kliknij Rejestracja Aby się zarejestrować ESM: Europejski Magazyn Supermarketów.

READ  Gaming ma stać się narodową marką Polski