Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Edycja Legend zdobyła złoty medal i wyjaśniono kilka poważnych zmian

W tym roku opóźnienia są bardzo częste, A biorąc pod uwagę, jak blisko jest czasamiMoże się wydawać, że żadna gra nie jest bezpieczna. Na szczęście wydaje się, że jesteśmy o krok bliżej do wypróbowania trylogii Mass Effect w najlepszym wydaniu jako Mass Effect: Legendary Edition.

W weekend kierownik projektu Mac Walters udał się na Twittera, aby przekazać dobrą wiadomość, że Mass Effect: Legendary Edition stał się złoty.

Wcześniej zespół opublikował plik Dość długi post na blogu Na blogu EA szczegółowo opisującym zmiany w Mass Effect: Legendary Edition.

Wpis na blogu jest dość długi i wydaje się odpowiadać na prawie wszystkie pytania, które każdy szanujący się fan Mass Effect zadałby podczas premiery, i obejmuje:

  • Combat Tuning i Mako w oryginalnym Mass Effect.
  • Dodatkowe ulepszenia rozgrywki we wszystkich trzech grach.
  • Wprowadzono modyfikacje w celu ujednolicenia i aktualizacji trzech gier.
  • Ponownie skalibruj i dostosuj sposób działania Galaxy At War w Mass Effect 3.

Ostatnia rzecz, która wydaje mi się najbardziej interesująca – Galaxy At War polegała na aplikacjach mobilnych innych firm i trybach dla wielu graczy, aby jak najlepiej wykorzystać Mass Effect 3. Teraz, w Legendary Edition, wszystko, co robisz Wszystkie trzy gry Wpłynie to na twoje ostateczne oceny w Galaxy At War. To świetny pomysł, który naprawdę łączy w sobie ideę, że jest to jedna wspaniała historia, a nie trzy samodzielne doświadczenia.

Mass Effect: Legendary PC, PlayStation 4 i Xbox One zostaną wydane 14 maja 2021 roku.

READ  Recenzja Microsoft Surface Laptop 4: Windows 10 taki, jaki powinien być | Usługa Microsoft

Gry będą również zawierały ulepszenia nowej generacji dla PlayStation 5 i Xbox Series X | S.