Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Facebook dodaje efekty grupowe do Messengera, zapewniając nowe opcje interakcji

pełne wyżywienie Dodanie nowego przedmiotu do swoich narzędzi AR Dzięki nowym efektom grupowym w rozmowach wideo na Messengerze, które zapewnią kolejną możliwość udostępniania w rozmowach.

Jak widać na tym przykładzie, efekty grupowe zobaczą dowolną nakładkę AR zastosowaną do wszystkich użytkowników na czacie, co może ułatwić wszystkie nowe możliwości interakcji.

jak wyjaśniono Serwis społecznościowy Facebook:

Efekty grupowe to nowe doświadczenia rzeczywistości rozszerzonej, które mogą jednocześnie zwiększyć interakcję wszystkich uczestników rozmowy wideo, zapewniając bardziej zabawny i wciągający sposób łączenia się ze znajomymi i rodziną. Niezależnie od tego, czy chcesz podnieść poziom rywalizacji, czy bawić się z przyjacielem oddalonym o 3000 mil, efekty grupowe sprawiają, że rozmowy wideo są jeszcze bardziej zabawne. „

Facebook reklamuje również opcję gier wieloosobowych, a użytkownicy mogą grać w zgadywanki i inne interaktywne doświadczenia ze znajomymi.

Grupa wideo AR na Facebook Messengerze

To może być zabawne, a przy włączonych rozmowach wideo Rekordowe poziomy w ciągu ostatnich 18 miesięcyPonieważ ludzie szukają więcej sposobów na pozostanie w kontakcie, może to być cenny dodatek, zapewniający większe potencjalne zaangażowanie w aplikację.

Oczywiście można się spodziewać, że uzależnienie od rozmów wideo zmniejszy się, ponieważ ludzie będą mogli powrócić do interakcji osobistej. Mimo to dodatkowa możliwość interakcji na nowe sposoby może być potężną pokusą, aby skłonić ludzi z powrotem do czatów wideo.

W końcu mogą też pojawić się dodatkowe potencjalne zastosowania marketingowe, z kampaniami brandingowymi powiązanymi z premierami produktów, które mogą mieć szczególne zastosowanie w rozrywce.

Facebook dodaje również efekty grupowe do API Spark AR, co umożliwi twórcom i programistom tworzenie własnych efektów grupowych.

Na początku Facebook twierdzi, że jest w tym coś więcej 70 kombinacji efektów dostępnych w aplikacji, biblioteka startowa zadań dla opcji.

Aby sprawdzić Efekty grupowe, przejdź do aplikacji Messenger, rozpocznij rozmowę wideo lub utwórz pokój, dotknij buźki, aby otworzyć szufladę efektów i wybierz Efekty grupowe. ”

Warto się temu przyjrzeć i warto rozważyć możliwość poszerzenia zakresu zastosowania procesu.