Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

FIFA 22 na PS5 i PS4: wideo porównuje grafikę na obu urządzeniach

Od premiery w piątek najnowsze FIFA Gra była rozmową miasta.

Niestety nie z właściwych powodów.

Nowa wersja została poddana intensywnej kontroli, aby zapewnić lepsze wrażenia z gry Play Station 4 zamiast PlayStation 5.

Ostatnio pojawiły się filmy pokazujące różnice w tej samej grze, ale na różnych konsolach. Przede wszystkim obecność technologii „nowej generacji” na PlayStation 5, ale nie na PlayStation 4.

Wprowadzono technologię „następnej generacji”, aby poprawić wygląd graczy, nadając grze realistyczny wygląd, ale fani i gracze uważają, że ponieśli sromotną porażkę.

Z góry technologia zrobiła bałagan we włosach graczy. Wydaje się być bardzo miękki i losowo unosi się. Jeden z graczy skomentował: „Różnica w przypadku obu konsol polega na tym, że włosy wracają do tyłu w PlayStation 5.”.

CZYTAJ WIĘCEJ: FIFA 22: data premiery, zwiastun, okładka, wiadomości, tryb kariery, aplikacja internetowa, rozgrywka, międzyplatformowa, PS4, Xbox One, przełącznik Nintendo i wszystko, co musisz wiedzieć

Ponadto niektóre rysy twarzy i inne cechy fizyczne niektórych graczy nie pasowały do ​​ich profili. Jednym z tych graczy był chorwacki pomocnik Luka Modric.

Technologia „następnej generacji” dodała również wiele kontrastu i nasycenia do grafiki, co ostatecznie skutkowało negatywnym wpływem na murawę boiska.

Jeden z graczy napisał: „Odkryłem, że trawa na boisku była całkowicie wymyta. Prawie jakby brakuje jakiejś tekstury. Porównaj ją z wersją na PS4, gdzie wygląda znacznie ładniej pod względem szczegółów i tekstury. To powinien być oczywisty błąd/ zło.”

Ponieważ PlayStation 4 nie ma tej funkcji, gra na tej konsoli wydaje się oferować znacznie lepsze wrażenia niż jej poprzednicy.

Weź udział w konkursie

W wersji na PlayStation 4 zauważono również takie aspekty, jak lepsza kontrola nad piłką, lepsza tekstura murawy i lepsze brzmienie.

Jedyny potężny konkurent FIFA, PES (obecnie znany jako ePiłka nożna) zyskał ostatnio popularność dzięki pracy nad wyglądem fizycznym i ogólnym wrażeniami z gry, chociaż jego najnowsza wersja strasznie spadła, uznając ją za najgorszą grę w całej historii Steam.

READ  Odpowiedź AMD na DLSS Nvidii działa na wszystkich procesorach graficznych

Jednak skłoniło to wielu fanów do zastanawiania się, czy firma macierzysta FIFA (EA Sports) wprowadzi jakieś zmiany, aby pomóc im lepiej dać swoim graczom gry ekspertyza.


Wiadomości teraz – Wiadomości sportowe