Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Final Fantasy 14 Endwalker przełożone na grudzień 2021 r.

Na szczęście to krótkie opóźnienie.

Final Fantasy 14 Endwalker Został przesunięty do grudnia 2021 roku, niedawno potwierdził Square Enix.

Na szczęście to tylko krótkie opóźnienie – zawartość, która pierwotnie była zaplanowana na 23 listopada, będzie teraz dostępna 7 grudnia.

„Szczerze przepraszamy za przesunięcie premiery w ostatniej chwili z tej okazji. Final Fantasy XIV: Endwalker Jest to najnowszy dodatek do gry, który zakończy sagę Hydaelyn i Zodiaka, która trwa 11 lat od pierwotnego wydania. FFXIVProducent Naoki Yoshida powiedział w oświadczeniu.

„Oczywiście zaproponujemy nową przygodę w FFXIV śledzić z Endwalker Ale z różnymi zmaganiami, przez które przeszliśmy od porażki oryginalnej wersji FFXIV Co doprowadziło do tego, gdzie jesteśmy teraz, nie mogłem powstrzymać mojego pragnienia perfekcji Endwalker jak najwięcej.” „W rezultacie czas poświęcony na poprawę jakości przekroczył nasze oczekiwania i ostatecznie wykorzystaliśmy czas przeznaczony na debugowanie. Z drugiej strony, ponieważ stabilność ma kluczowe znaczenie dla gry online, podjąłem decyzję o przesunięciu wydania dodatku o dwa tygodnie, aby zapewnić czas aktualizacji, który pojawi się po zakończeniu prac nad rozwojem.”

W tym samym czasie ukazał się nowy zwiastun zawartości; Jest poniżej.

Final Fantasy 14 Obecnie dostępne na Windows PC, PS4 i PS5.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, co oznacza, że ​​możemy zarobić niewielką prowizję, jeśli klikniesz i dokonasz zakupu. Stevivor jest niezależnym punktem sprzedaży, a na naszą prasę nie ma żadnego wpływu żaden reklamodawca lub inicjatywa komercyjna.

READ  Wygląda na to, że Halo: Infinite Multiplayer ma już piratów, co jest bardzo złą wiadomością