Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Fotelowy detektyw ujawnia „dziwne” szczegóły dotyczące Briana Laundry, gdy eksperci ujawniają, co się stanie, jeśli nie zostanie on wkrótce znaleziony

Fotelowy śledczy w Stanach Zjednoczonych ujawnił „dziwne” szczegóły w sprawie zaginionego mężczyzny, Briana Laundry’ego.

Detektywi od około miesiąca szukają Briana Laundry’ego – narzeczonego 22-letniego Gabe’a Pettito.

Rodzice Pettito zgłosili jej zaginięcie w zeszłym miesiącu po podróży przez kraj, którą para rozpoczęła latem.

Pralnia wróciła ciężarówką Petito do domu pary w Northport na Florydzie 1 września i poszła na spacer po pobliskim Carlton Reserve około dwa tygodnie później, jego rodzice powiedzieli później policji.

Śledztwo w sprawie zniknięcia Briana Laundry’ego przybrało obrót. przypisane mu: Instagram / Gabi Pettito

Szczątki Pettito odkryto w Wyoming 19 września. Koroner hrabstwa Teton ustalił, że przyczyną jej śmierci było uduszenie.

Władze nie powiązały Londry’ego ze śmiercią Pettito, ale jest on przedmiotem federalnego nakazu aresztowania za wydarzenia, które nastąpiły po jej śmierci.

Pomimo kilku widocznych obserwacji pralni od tego czasu, policja nigdy nie zbliżyła się do jego odnalezienia.

Teraz dodała Instagrammera z Minnesoty do fabuły po tym, jak zabrała się do mediów społecznościowych, aby podzielić się czymś dziwnym.

bloger Chyna Dodge Uważnie śledziła sprawę Gabby Petito i w poniedziałek podzieliła się swoimi odkryciami z 77 000 obserwujących.

Chyna Dodge
Chyna Dodge przypisane mu: instagram / shaynahdodge

„Trzy tygodnie temu opublikowałem moje historie o koncie Briana na Pintereście” – napisał Dodge. „W monitorze, którego używam od trzech tygodni, śledziło 145 osób.

„Dzisiaj przeciągałem kilka jego pinezek na jego koncie i zauważyłem to … a teraz śledzi 146 osób. To dziwne, prawda?”

Shayneh udostępnił zrzut ekranu pokazujący rozbieżność.
Shayneh udostępnił zrzut ekranu pokazujący rozbieżność. przypisane mu: Instagram / shaynahdodge
Zrzuty ekranu Shaynah pokazały zmianę na koncie pralni na Pintereście.
Zrzuty ekranu Shaynah pokazały zmianę na koncie pralni na Pintereście. przypisane mu: Instagram / shaynahdodge

Na przykład, oczywiście, liczba jego obserwujących rosła, gdy ludzie gromadzili się na jego stronach, ale jak to się stało? Kim jest Śledzi go przez ostatnie trzy tygodnie”.

Czy strony botów mogą skłonić Cię do ich obserwowania? – zapytał Dodge.

Powiedziała, że ​​jest pewna, że ​​to strona Laundry’ego, ponieważ brał udział w planszach z Gabe i jego matką.

Czy ktoś może mieć prywatną stronę i zmieniać swoje ustawienia? Śledczy kontynuował. „Nie jestem pewien, ale poważnie, nie mogę znieść tego faceta w biegu. Mam tego dość.

„Wszystko w tym przypadku wydaje się bardzo niejasne”.

Znajdź pralnię Briana

Odkrycie Dodge’a pogłębia tajemnicę zniknięcia pralni.

Jak dotąd śledczy nie znaleźli po nim śladu w ogromnej rezerwie, którą przeczesywali.

W zeszłym tygodniu rzecznik policji Northport Josh Taylor powiedział, że „nie ma żadnych wskazówek”, czy pralnia żyje.

Policja powiedziała również, że nikt nie widział pralni w rezerwacie, dodając, że przeszukanie zostało spowodowane informacjami od rodziców pralni, którzy powiedzieli, że tam był.

Taylor powiedział, że zespoły poszukiwawcze nie znalazły tam żadnych fizycznych dowodów na istnienie pralni, ale planują kontynuować poszukiwania, dopóki nie uzyskają lepszych informacji.

Ogólny pogląd na rezerwat pamięci Te Mabry Carlton Jr jako FBI wraz z Departamentem Policji North Port i okolicznymi organami ścigania kontynuują poszukiwania Briana Laundry.
Ogólny pogląd na rezerwat pamięci Te Mabry Carlton Jr jako FBI wraz z Departamentem Policji North Port i okolicznymi organami ścigania kontynuują poszukiwania Briana Laundry. przypisane mu: Octavio Jones/Obrazy Getty

To, jak zaczynają się poszukiwania, zależy w dużej mierze od tego, ile dodatkowych wskazówek otrzymują śledczy i ile zasobów mogą poświęcić, powiedzieli CNN eksperci niezwiązani ze śledztwem.

Chociaż miesiąc może wydawać się długim czasem, aktywne fizyczne poszukiwania pralni mogą trwać tygodniami, jeśli nadal będzie napływać więcej informacji, według Paula Baileya, emerytowanego porucznika z biura szeryfa hrabstwa Sacramento i szefa Międzynarodowego Wydziału Zabójstw. Stowarzyszenie Badaczy.

W takich poszukiwaniach śledczy mogą zacząć od skoncentrowania się na sekcjach rezerwatu, które według nich mogą znajdować się w pralni, a następnie na obszarach, które ich zdaniem są jego drugim i trzecim prawdopodobnym prawdopodobieństwem, powiedział Bailey.

Gabi Pettito (po lewej) i jak pojawiła się na policyjnej taśmie po tym, jak wdali się w spór między nią a Brianem Laundry.
Gabi Pettito (po lewej) i jak pojawiła się na policyjnej taśmie po tym, jak wdali się w spór między nią a Brianem Laundry. przypisane mu: CNN

„Z pewnością uważam, że gdybyś naprawdę miał zasoby, aby przeprowadzić bardzo wszechstronne badania na 25 000 akrów, myślę, że zajęłoby to kilka miesięcy” – powiedział.

Według Chrisa Boyera, dyrektora wykonawczego Narodowego Stowarzyszenia Poszukiwań i Ratownictwa non-profit, te główne obszary zainteresowania prawdopodobnie obejmą obszary suche, gdzie części rezerwatu mają tendencję do przypominania bagien.

Inne obszary zainteresowania mogą obejmować miejsca oddalone od szlaków turystycznych lub szlaków na wypadek, gdyby pralnia chciała uniknąć władz i uniknąć znalezienia.

Gabe Pettito i pralnia Briana.
Gabe Pettito i pralnia Briana. przypisane mu: Instagram

Wtedy być może władze mogą przeprowadzić „przeszukiwanie sieci”, powiedział Boyer, chociaż wymagałoby to wielu zasobów, w tym dużej liczby osób idących blisko siebie, aby dokładnie przeszukać dany obszar.

„To (badania) dzieje się, gdy nie masz żadnych innych dowodów, które można by śledzić” – dodał Boyer. „Spojrzałem na zachowanie tej osoby, próbowałem określić jej zestaw umiejętności i to, co może być dla niej dostępne w zakresie zasobów, próbowałem spojrzeć na najbardziej prawdopodobne miejsca, w których mogą zależeć od kogo – które ”.

Boyer dodał, że wierzy, że gdyby pralnia była w rezerwie, władze już by go znalazły lub znalazłyby od niego dowody.

Duża część tego, w jaki sposób badacze prowadzą badania i na jakich obszarach zwykle się koncentrują, wiąże się z rodzajami otrzymywanych porad. Na tym etapie śledztwa, powiedział Bailey, nadal jest prawdopodobne, że pojawi się wiele wskazówek.

Ten film z kamery policyjnej dostarczony przez Departament Policji Moab pokazuje Gabriel
Ten film z kamery policyjnej dostarczony przez Departament Policji Moab pokazuje Gabriela „Gabi” Pettito rozmawiającego z policjantem po tym, jak policja zatrzymała ciężarówkę, którą jechała ze swoim chłopakiem, Brianem Laundry. przypisane mu: AP

„Jestem pewien, że otrzymują wiele, wiele rad. Więc kontynuowanie poszukiwań wydaje mi się całkiem odpowiednie, chociaż minęło trochę czasu”

„W 2006 roku zamordowano jednego z naszych funkcjonariuszy policji i w tym konkretnym przypadku na przestrzeni lat było ponad 6500 wywrotów, a 4000 z nich pojawiło się w pierwszych miesiącach tego śledztwa”.

Bailey powiedział, że gdy władze nie mają powodu, by sądzić, że pralnia nadal jest w rezerwie, a liczba otrzymywanych porad maleje, być może będą musiały wycofać niektóre z tych zasobów badawczych i skupić się na innych częściach śledztwa. Ale może to zająć tygodnie lub miesiące.

„Jeśli masz tylko tyle do dyspozycji, przychodzi moment, w którym musisz podjąć tę trudną decyzję… i rzeczywiście spojrzeć na to obiektywnie i powiedzieć: „Zrobiliśmy, co możemy na razie, przejdźmy do innej sytuacji ,'” powiedział.

READ  Zapomniane reklamy ropy, które mówiły nam o zmianach klimatycznych, były niczym | środowisko