Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Fteen to One świętuje 30-lecie istnienia w Polsce

Fteen to One świętuje 30-lecie istnienia w Polsce

Piętnaście jedenReprezentowana przez All3Media International obchodzi dziś 30-lecie istnienia w TVP 1 w Polsce, jak jest ona znana lokalnie. Jeden z diezije.

Jeden z diezije Jest to najdłużej emitowany teleturniej w Polsce, emitowany nieprzerwanie od 1994 roku w ogólnopolskiej telewizji TVP 1. Gospodarzem tegorocznego wydarzenia będzie 30-letni gospodarz Tadeusz Sznuk, który po raz kolejny będzie gospodarzem nadchodzącego programu. 51. sezon.

– skomentował Ben Backwood, wiceprezes na Europę Środkowo-Wschodnią w All3Media International.Jeden z diezije Zawiera wszystkie składniki fascynującego teleturnieju – świetną rywalizację, szybkie tempo, zabawę i mnóstwo fascynujących faktów. Jednak w miarę zbliżania się 30. rocznicy istnienia nadaje polskim odbiorcom głębsze znaczenie, będąc źródłem wiarygodności i stabilności, która wyróżnia się w stale zmieniającym się krajobrazie medialnym. Przez ostatnie 3 dekady od pierwszego odcinka wyemitowanego w 1994 roku niewiele się zmieniło. Jeden z diezije Będzie emitowany przez dziesięciolecia w Polsce i poza nią.

Po pierwsze, Jan M. Stworzony przez Lewisa, The Piętnaście jeden W tym formacie wyprodukowano ponad 6500 odcinków na całym świecie. W Wielkiej Brytanii był emitowany przez 45 sezonów na kanale Channel 4 i przez 12 lat na antenie SVT2 w Szwecji, produkując ponad 1000 odcinków w regionie.

READ  Skoki narciarskie: Trzeci etap zawodów Czterech Skoczni - polski Stoch i Zula w pierwszej piętnastce w kategorii angielskiej.