Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Garmin aktualizuje Fenix ​​7 i Epix 2 o funkcje nowej generacji

Garmin aktualizuje Fenix ​​7 i Epix 2 o funkcje nowej generacji

Garmin ogłosił wydanie ważnej aktualizacji oprogramowania, która wprowadza nowe funkcje do flagowych zegarków, w tym Feniks 7A Epiks 2 A instynkt 2.

Większość nowych funkcji jest już dobrze ugruntowana, ponieważ pojawiły się po raz pierwszy w Najazd 955 i 255.

HRV jest najbardziej rzucający się w oczy. Po aktualizacji zegarki takie jak Fenix ​​7 mogą automatycznie wykrywać wyniki zmienności tętna w ciągu nocy, które są następnie przenoszone do raportu ze snu.

Zmienność tętna mierzy średnią różnicę w odstępie między uderzeniami serca w czasie i może być wskaźnikiem ogólnej sprawności, choroby lub załamania.

Aktualizacja dodaje również widżet wyścigu, funkcję, która pozwala biegaczom i bardziej poważnym sportowcom odliczać do następnego wydarzenia i uzyskiwać szacunkową oczekiwaną wydajność na podstawie aktualnego poziomu sprawności użytkownika.

Garmin twierdzi, że elementy takie jak HRV są teraz uwzględniane we wskaźniku stanu treningu. Pozwala to ocenić, czy ćwiczysz zbyt ciężko, czy nie ćwiczysz wystarczająco.

Wszystkie te funkcje były już obecne w ostatnich wydaniach, takich jak Forerunner 955. Aktualizacja wprowadza zegarki z wyższej półki, takie jak Fenix ​​7 i Epix 2, zgodnie z 955.

Jest jednak inna zmiana, SatIQ. Jest to zaprojektowane tak, aby było w dużej mierze niewidoczne i włącza i wyłącza śledzenie lokalizacji w wielu domenach w zależności od tego, czy jest to potrzebne, czy nie. Wielopasmowy GPS zapewnia lepszą dokładność w miejscach, w których sygnał jest ograniczony, a biorąc pod uwagę, jak niewiele osób prawdopodobnie zagłębi się w menu, aby regularnie zmieniać ustawienia GPS, SatIQ jest bardzo rozsądnym dodatkiem.

Wreszcie aktualizacja dodaje tracker akcji, który może monitorować wartości do 50 akcji.

Garmin twierdzi, że aktualizacja jest już dostępna. Nie ma go jeszcze w Garmin Epix 2, ale warto zsynchronizować zegarek z Garmin Connect, aby sprawdzić, czy jest dostępny na twoim zegarku.

READ  Kategoria Timeless Classics firmy Apple Arcade nadaje starym grom nowy wygląd