Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gliniarze ustawili tajną kamerę, by szpiegować Briana Laundry’ego przed jego wyjściem

Tajna kamera została umieszczona w śmietniku sąsiada, aby oglądać Brian Laundry przed wyjściem na spacer. Jak zniknął?

Policja ustawiła tajną kamerę w koszu sąsiada, aby monitorować dom rodziców Briana Laundry’ego — zanim pójdzie na spacer i zniknie, sąsiad powiedział WYŁĄCZNIE słońce.

Sąsiad, który chciał pozostać anonimowy, powiedział, że był ukryty w obudowie na zewnątrz domu naprzeciwko domu Laundry w North Port na Florydzie, a kabel biegł na tył domu i przez klimatyzator.

Sąsiad powiedział, że kamera – jedna z kilku potajemnie zainstalowanych przez policję, pojawiła się w piątek – została ustawiona już 11 września, ale „z pewnością” do 12 września.

Pralnia była w biegu, odkąd 13 września powiedziała rodzicom, że wyjeżdża w długą podróż – dwa dni po tym, jak jej matka zgłosiła zaginięcie Gabe’a Pettito w Nowym Jorku.

„Dlatego to takie frustrujące” – powiedział sąsiad.

„Z przodu była kamera (dla domu pralni) i jedna z tyłu, więc jak to się stało? Czy to naprawdę zniknęło?”

Sąsiad uważa, że ​​policja Northport monitorowała całodobowy obraz wideo na żywo, ponieważ byli tam kiedyś, gdy zaparkowali samochód w innej części podjazdu, co zasłaniało funkcjonariuszom widok na pralnię samoobsługową.

„W ciągu 10 minut tajny policjant poprosił nas o przestawienie samochodu”, powiedział sąsiad US Sun.

Zjednoczone państwo słońce Możesz zostawić wiadomość policji w North Port w celu skomentowania.

Rzecznik policji w North Port powiedział: AktualnościNationNow’s Brian Enten w piątek: „Tęskniliśmy za nim, gdy tam wychodziliśmy”.

Znaleziono szczątki Briana

Ojciec Briana był w pobliżu, kiedy funkcjonariusze znaleźli czaszkę i szczątki szkieletu jego syna obok rzeczy Briana, w tym białej plastikowej torby i czarnego ciała, w wypełnionej robakami wymianie w Myakkahatchee Creek Ecopark w pobliżu rezerwatu Carlton na Florydzie.

Szokujące odkrycie skłoniło władze do potwierdzenia szczątków Briana w czwartek wieczorem.

READ  Iran opisuje zaciemnienie miejsca wzbogacania uranu w Natanz jako „terroryzm nuklearny”

Przyczyna śmierci Briana nie jest jeszcze znana i przez pewien czas może nie zostać ustalona.

„Chris i Roberta Laundry zostali poinformowani, że szczątki znalezione w rezerwacie rzeczywiście należą do Briana” – powiedział Stephen Bertolino, prawnik rodziny Landry.

Śmierć Briana kończy tygodniową obławę z udziałem 16 agencji po tym, jak jego dziewczyna, Gabe Pettito, zaginęła podczas podróży z wybrzeża na wybrzeże.

19 września ciało Pettito zostało znalezione w parku Wyoming. Przyczyną jej śmierci było uduszenie.

Podczas czwartkowej konferencji prasowej na temat odkrycia ludzkich szczątków FBI po raz pierwszy nazwało morderstwo Gabe’a „morderstwem”.

„Jak wiecie, FBI, Departament Policji w North Port oraz nasi stanowi i lokalni partnerzy z organów ścigania przeszukiwali obszar chroniony Carleton w poszukiwaniu Briana Laundry, osoby zainteresowanej morderstwem Gabe’a Pettito” – FBI Tampa Michael McPherson, wydział Agent specjalny, powiedział, odpowiedzialny, powiedział dziennikarzom.

Brian był oficjalnie „osobą interesującą” w morderstwie Pettito, ale był poszukiwany przez organy ścigania za kradzież i używanie jej kart kredytowych.

Ta historia została pierwotnie opublikowana słońce Jest reprodukowany tutaj za zgodą