Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Głośnik polisync 10 usb

Głośnik polisync 10 usb

Poly Sync 10 to kompaktowy głośnik USB. Większe niż telefon komórkowy, to lekkie urządzenie jest przenośnym rozwiązaniem audio do połączeń konferencyjnych i spotkań wideo w podróży.

Tak zaawansowany sprzęt audio w laptopach nie nadaje się do wideorozmów i konferencji, które od czasu pandemii stały się stałym elementem naszego życia zawodowego. Klienci i współpracownicy, którzy słuchają cienkiego dźwięku lub mają straszny pogłos i hałas w tle, nie są zbyt profesjonalni. Jasne, możesz nosić zestaw słuchawkowy z mikrofonem, ale z drugiej strony prowadzisz profesjonalną rozmowę, a nie grasz w grę wideo. Słuchawki wychodzą, gdy wszyscy inni się przyłączają, wszyscy muszą zgromadzić się wokół laptopa, aby być wystarczająco blisko mikrofonu, co nie wygląda dobrze.

Dostępnych jest wiele różnych głośników, ale większość z nich należy do stałych urządzeń w sali konferencyjnej. Poly Sync 10 jest wystarczająco mały, aby zmieścić się w kieszeni, zajmując niewiele więcej miejsca niż mój telefon komórkowy. Oznacza to, że możesz mieć ten mini zestaw głośnomówiący w torbie na laptopa, gotowy do profesjonalnej rozmowy konferencyjnej, gdziekolwiek jesteś.

Kabel USB typu A o długości 700 mm umożliwia centralne umieszczenie wzmacniacza z dala od urządzenia hosta, jeśli jest to wymagane. Daje to niewielkiej grupie osób w pomieszczeniu dostęp do mikrofonu z kamerą laptopa umieszczoną w taki sposób, aby pokazani byli wszyscy lokalni uczestnicy. W zestawie znajduje się przejściówka z USB typu A na USB typu C, która umożliwia współpracę głośnika ze starszymi urządzeniami.

Poza niektórymi dokumentami bezpieczeństwa i kawałkiem papieru kierującym cię na stronę internetową Poly, nie ma żadnych szczegółowych instrukcji. Nie jest trudno znaleźć pomoc w formacie PDF na stronie internetowej i jest ona łatwa do zrozumienia.

Głośnik ma neutralną konstrukcję, która nadaje mu stylowy, ale powściągliwy wygląd. Szary top uzupełnia biała nakrapiana podstawa. Kabel USB można zwinąć i przymocować do podstawy, aby nie przeszkadzał, gdy nie jest używany. Chociaż jest dość lekki, waży 280 g, urządzenie wydaje się całkiem solidne. Szkoda, że ​​nie ma małej torby lub torby, która chroniłaby go, gdy jesteś poza domem.

READ  Jak uzyskać Google Home na Pixel Watch lub Galaxy Watch?

Kiedy podłączyłem Poly Sync 10 do mojego laptopa, został on natychmiast rozpoznany jako głośnik i mikrofon, a przód zaświecił się, aby potwierdzić, że jest podłączony. Na górze urządzenia, przed głośnikiem/mikrofonem, znajduje się pięć przycisków touchpada. Przycisku Microsoft Teams można użyć do uruchomienia aplikacji komputerowej Teams; Przycisk miga na fioletowo, aby ostrzec użytkownika o spotkaniu lub powiadomieniu aplikacji Teams. Są też przyciski głośności i przycisk wyciszania mikrofonu. Przycisku telefonu można używać do rozpoczynania i kończenia połączenia oraz rozłączania połączeń długim naciśnięciem.

Poly twierdzi, że zasięg mikrofonu wynosi 1,5 m, czyli około 2-2,5 m, a dźwięk zaczyna brzmieć bardzo cicho dla osoby odbierającej. Mikrofon jest wyposażony w funkcję redukcji szumów i echa, dzięki czemu Twój głos jest pełniejszy, eliminując przydźwięk i rozmowy w tle.

Głośnik Poly Sync 10 robi wrażenie. Dobrze jest słuchać muzyki lub grać w gry przez małe i średnie głośniki laptopa. Ma nawet trochę basu w sobie. I oczywiście rozmowy podczas spotkań są wyraźne i wyraźne (w zależności od tego, jaką konfigurację ma osoba po drugiej stronie).

Głośnik Poly jest kompatybilny z komputerami PC i Mac, ale nie z telefonami komórkowymi. Pomyślałem, że może działać po podłączeniu do mojego telefonu przez gniazdo USB typu C, gdy telefon był w trybie głośnomówiącym, ale tak się nie stało. Mogę go używać jako zewnętrznego głośnika o wysokiej wierności dla Spotify podłączonego do mojego telefonu, co jest całkiem niezłe.

Ustawienia smartfona i oprogramowanie układowe można aktualizować za pomocą aplikacji Poly Lens, którą można bezpłatnie pobrać ze strony internetowej Poly. Istnieją minimalne ustawienia, które wymagają ulepszenia, ponieważ urządzenie prawie działa od razu po wyjęciu z pudełka.

Poly Sync 10 to kompaktowy i łatwy w użyciu smartfon USB. Jego niewielkie rozmiary oznaczają, że możesz zabrać go ze sobą i prowadzić rozmowy z wieloma uczestnikami w sali konferencyjnej, a nawet zebrać się wokół laptopa w kawiarni, a wszystko to uchwycone przez mikrofon i z wyraźnym, czystym dźwiękiem.

READ  HTC Vive XR Elite kontra Meta Quest Pro: konfrontacja z mieszaną rzeczywistością