Golfest między Holandią a Polską

D.On Liga Narodów UEFA Sobotni wieczór trwał dalej, a wybór meczów na wystawie był gol-bonanza Holandia Jak Louis van GaalHolandia zanotowała remis 2:2 Polska Zespół.

Holandia wygrała turniej z sześcioma punktami w Lidze A, Polska była druga z trzema punktami, a Holendrzy utrzymali swoją pozycję do końca soboty.

Noc okazała się jednak niezbyt pomyślnym początkiem dla gospodarzy Matty Cash Polska objęła prowadzenie 1:0 w 20-minutowym meczu.

The Aston Villa Obrońca był na końcu dośrodkowania w stronę krawędzi pola karnego i oddał mocny strzał w dolny róg siatki.

PolskaGdy widzowie strzelą gola, przewaga rośnie po przerwie Piotr ZielińskiPoczątkowo wykluczono, że przegląd VAR jest w toku.

Po obejrzeniu materiału oficer uznał, że nie ma nic, co by nie pozwoliło na osiągnięcie tego celu i dwubramkowa przewaga Polski została przywrócona.

Niemal natychmiast Orange uderzył ponownie Davey KlaassenByły pomocnik Evertonu przedarł się przez polską obronę i zobaczył się z bramkarzem, zanim piłka prawidłowo wpadła do siatki.

Wyrównanie zajęło Holandii jeszcze tylko trzy minuty i tym razem było po wszystkim Denzil Dumfries Kto wynalazł tył sieci.

Stephen de Vrij (L) z Holandii kontra Crescors Krischowiak (P) z Polski.Leszek SzymańskiEFE

Początkowo flaga podniosła się, aby zasygnalizować spalony, ale VAR interweniował ponownie i ustalił, że Dumfries jest na miejscu i że jego uderzenie zostanie przerwane.

Przez resztę meczu było niewiele do zrobienia Frankie de Zhang Zagrał kilka dobrych podań, jednak w ostatnich minutach meczu panował chaos pierwszych wymian.

To, co wyglądało jak piłka ręczna polskiego obrońcy, zostało zignorowane przez oficera na boisku, dopóki zespół VAR nie poinformował go, że powinien ponownie obejrzeć incydent.

Sędzia ponownie zobaczył siatkówkę i dał szansę holenderskiej drużynie na wygranie meczu z rzutu karnego. Memphis Debe Nie udało się zmienić, zwolnił swoją próbę na stanowisku.

READ  Polska ryzykuje postępowanie w sprawie uchybienia zobowiązaniom państwa członkowskiego w związku ze środkami antyinflacyjnymi - EURACTIV.com