Firma Google uruchomiła aplikację Nest Audio jesienią ubiegłego roku, Służy jako zamiennik zarówno oryginalnego Google Home, jak i ponadwymiarowego Home Max. To jedne z najlepszych słuchawek, które można kupić za mniej niż 100 USD, ale nie są idealne. Bez przewodowego wejścia niemożliwe jest używanie Nest Audio z gramofonem lub systemem rozrywki. Jeśli marzyłeś o dodaniu głośników do swojego domu, ale niechętnie przełączasz się na bezprzewodowe, to dzisiaj masz szczęście. Możesz ulepszyć swoje wrażenia dźwiękowe dzięki Google Home Max za jedyne 150 USD.

Chociaż ten głośnik Technicznie przestań, nadal Świetny sposób na słuchanie muzyki w domu. Można go ustawić zarówno poziomo, jak i pionowo, dzięki magnetycznej podstawce, która automatycznie przełącza się między trybem stereo i mono w zależności od jego orientacji. Konstrukcja z podszewką z tkaniny nadal wygląda dobrze nowocześnie do 2021 roku, a jakość dźwięku jest niesamowita. Jest również obsługiwany przez Asystenta Google, co oznacza, że ​​możesz używać Home Max do wszystkich poleceń głosowych, automatyzacji, przypomnień i nie tylko.

Jeśli udasz się do A4C, znajdziesz głośnik Google za maksymalnie 200 USD, ale z kodem kuponu Slik 25Cena spada do zaledwie 150 dolarów. ta cena Łączy poprzednie minimumDlatego nie należy oczekiwać, że będzie on dostępny przez długi czas. Udaj się na stronę A4C, korzystając z poniższego łącza.