Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Google rozszerza program beta testów Androida Auto

Google od dawna prowadzi program beta Android Auto, ale dołączenie do niego było prawie niemożliwe do dziś. Osoby, które próbowały wziąć udział, często otrzymywały komunikat o błędzie, że program osiągnął limit. Na szczęście już tak nie jest. Google rozszerza program, dając każdemu, kto ma urządzenie z Androidem gotowe do napotkania błędów, szansę przetestowania najnowszych funkcji platformy, zanim zostaną one upublicznione.

„Jako beta tester możesz nam pomóc w stworzeniu lepszej wersji Android Auto. Możesz przetestować, jak dobrze nowe funkcje działają z Twoim konkretnym telefonem i pojazdem w części, w której mieszkasz „, mówi Google o inicjatywie na Strona wsparcia. „Kiedy podzielisz się swoją opinią, wykorzystamy ją, aby zaplanować ulepszenia w przyszłych wydaniach”.

Możesz dołączyć do programu odwiedzając Strona subskrypcji wersji beta صفحة Google skonfigurował. Kliknij przycisk „Zostań testerem”, a następnie pobierz wersję beta Androida Auto ze Sklepu Play. Jeśli w końcu zdecydujesz, że korzystanie z niestabilnego oprogramowania to nie wszystko, do czego zostało zaprojektowane, możesz: Opuść program.

z google krok po kroku coraz bliżej Do oficjalnego wydania Android 12Firma prawdopodobnie będzie chciała uniknąć powtórzenia zeszłorocznej wersji Androida 11. Podczas gdy system operacyjny był wadliwy jako całość w momencie wydania, Android Auto cierpiał na niektóre Szczególnie surowe błędy raw. Wystąpiło kilka problemów z dźwiękiem i brakowało aplikacji. W niektórych przypadkach oprogramowanie było również znane jako „miękkie” urządzenia, takie jak Pixel 3 XL. Nic więc dziwnego, że Google prosi o dalszą pomoc w testowaniu oprogramowania.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.