Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gracze Warzone znaleźli drzwi, które natychmiast zabijają każdego, kto ich dotknie

W zeszłym tygodniu nowa aktualizacja Call of Duty Warzone. Wezwanie do służby Uruchomiona. Był to początek sezonu 4, wprowadzając nową zawartość do popularnej strzelanki battle royale. Wygląda też na to, że dodał zabójcze drzwi, które natychmiast kończą życie każdego, kto podejdzie zbyt blisko.

Niebezpieczne drzwi w pytaniu Można go znaleźć w kopalni soli, w dużym budynku. Na pierwszy rzut oka drzwi wydają się nudne i bezpieczne. Ale jeśli się do niego zbliżysz, drzwi rzucą ci tyłek szybciej niż karabin snajperski.

Gracze udostępniają filmy Z Te zabójcze drzwi!. Większość graczy uważa, że ​​to błąd, co wydaje mi się logicznym wyjaśnieniem. Inni sugerowali również, że ten błąd i zabójcze drzwi mogą być z nim połączone Zaczynają się pojawiać czerwone drzwi w strefa wojny Od ostatniej dużej aktualizacji.

Te czerwone drzwi działają jak rodzaj systemu szybkiej podróży, umożliwiając graczom chodzenie strefa wojny Trochę szybsza mapa. To, co utrudnia sprawę, to fakt, że te drzwi nie zawsze pojawiają się w tym samym miejscu i mogą prowadzić do wielu doniczek, co utrudnia przewidzenie, co się stanie po przejściu. Jednak żadne z tych czerwonych drzwi nie powinny cię zabić, gdy ich dotkniesz.

Więc może to mają być czerwone drzwi, ale coś zniknęło Brzydki Błąd za kulisami, gdzieś w głębi bloga strefa wojny. Nie zdziwiłoby mnie to. W sumie, Call of Duty Warzone. Wezwanie do służby To wielka gra.

wcześniej w tym roku, Call of Duty Warzone. Wezwanie do służby Gracze używali potężnych ciężarówek Zabić wielu graczy i wygrywać mecze. Doprowadziło to od dłuższego czasu do pojawienia się ciężarówki towarowej. Teraz nudne drzwi zabijają ludzi, gdy tylko ich dotkną.

I tu pomyślałem strefa wojny Była to gra o unikaniu kul i używaniu broni, a nie omijaniu drzwi i śmiercionośnych ciężarówek.

READ  Listopadowa oferta Amazon Prime Gaming obejmuje Control Ultimate i inne darmowe gry, oto jak je odebrać

(Erozja: Komiks.com)

Czytaj więcej: Warzone jest bardziej jak wezwanie do służby niż kiedykolwiek zaciemnienie