Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Gran Turismo 7 to najlepsza gra wyścigowa 2022 roku, uznali czytelnicy Traxion.GG

Gran Turismo 7 to najlepsza gra wyścigowa 2022 roku, uznali czytelnicy Traxion.GG

25 lat po raz pierwszy Gran Turismo 7 zostało uznane przez Traxion.GG za grę wyścigową roku w głosowaniu naszej społeczności.

Wasze głosy zostały przyjęte, policzone, a decyzja jest ostateczna – Gran Turismo 7 To najlepsza gra wyścigowa wydana w 2022 roku.

Przytłaczająca liczba społeczności Traxion.GG dzieliła biegun, na którym mieszkali w ciągu ostatniego tygodnia, co stanowi wzrost o 20 procent w porównaniu z zeszłym rokiem.

Mówiąc o tym temacie, Zwycięzcą roku 2021 została Forza Horizon 5Osuwisko. Tym razem zwycięzca nie był taki łatwy…

Gra wyścigowa Traxion.GG z 2022 roku – Gran Turismo 7

Ferrari Vision Gran Turismo, aktualizacja Gran Turismo 7 grudnia

Polifonia cyfrowa Główna linia numer siedem to Gran Turismo Gra zawiera kolekcję samochodów, testy licencji, misje i wiodący w gatunku dynamiczny system pogodowy.

Co najważniejsze, prowadzenie samochodu w końcu równoważy dostępność z realizmem, tryb obrazu i powtórki są tak piękne jak zawsze, a wiele cech ma czarujący urok.

Po prostu nie ma teraz nic podobnego w grach wyścigowych i przestrzeni symulacyjnej, a Traxion.GG Game of the Year gong zdobywa 29 procent ogólnej liczby głosów.

Drugie miejsce – World of Outlaws: Dirt Race

Praktyczny z World of Outlaws: modyfikacja UMP Dirt Racing

Pierwsza gra symulacyjna firmy iRacing na komputery osobiste, która odniosła sukces za pierwszym podejściem, zajmując drugie miejsce w naszym rankingu z 22 procentami głosów.

Oficjalna gra z serii wyścigów Dirt Oval, World of Outlaws: Dirt Race Przekroczył nasze oczekiwania, oferując precyzyjną obsługę, różne tory wyścigowe i dokładne odtworzenie toru. Ale największą atrakcją jest szczegółowy i długi tryb kariery.

Nie możemy się doczekać, co będzie dalej…

Najlepsze z pozostałych

Spośród pięciu gier, które wymieniliśmy jako najlepsze w roku, jest za Gran Turismo 7, World of Outlaws: Dirt Racing i Need for Speed ​​​​Unbound pokonał F1 Manager 2022, który z kolei wyprzedził Horizon Chase 2.

READ  Recenzja House of Ashes - kup, budżet czy zburzyć?

Dakar Desert Rally, BeamNG.drive i Automobilista 2 – dwie ostatnie za ich nieustające wsparcie – spotkały się z silnym wsparciem w dziale zapisu, przy czym zarówno Horizon Chase 2, jak i F1 Manager 2022 sprzedały się lepiej.

Do dwojga ludzi, którzy głosowali na oryginalną Asito Corsę, niestety spóźniliście się o osiem lat. Ale dziękuję.

Do zobaczenia w 2023 roku!