Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Grzyby – Recenzja |  Gerzy |  Wielki festiwal

Grzyby – Recenzja | Gerzy | Wielki festiwal

Bajka zamieniła się w koszmar

Kiedy Grzyby Na początku widzimy starszą kobietę szukającą jedzenia. Zbiera (bardzo słusznie) grzyby i zioła w lesie, w którym wyraźnie czuje się jak w domu. Kiedy natkniesz się na brutalną pułapkę, spieszysz się, aby usunąć ją w miejsce, w którym zwierzęta nie zostaną złapane.

Nawet delikatnie odgarniają owady, zanim cokolwiek złapią, więc wiemy, że są w dużej mierze zharmonizowane z naturą i wydają się mądre i życzliwe.

Nagle jej izolacja zostaje przerwana, gdy spotyka młodą parę. A właściwie, kiedy widzisz je w wysokiej trawie, próbujesz przemknąć w przeciwnym kierunku. Wyraźnie nie jest zainteresowany kontaktami z innymi.

Widzi ją młody mężczyzna pary i prosi ją o pomoc. Zgubili drogę i nie mają pojęcia, jak wydostać się z lasu. Para ma na sobie ubrania, które wydają się nie na miejscu. Jak książę i księżniczka w pewnym sensie. Coś jak z bajki – szybko komentuje starsza pani.

Można oczywiście argumentować, że wygląda jak wiedźma (dobra czy zła?) z bajki.

Tak czy inaczej, starsza pani zgadza się im pomóc, gdy mężczyzna wyjaśni im sytuację. Starsza pani wyczuwa jednak, że z parą jest coś nie tak, więc uważnie im się przygląda i zdaje się, że wszystko zauważyła. Ponadto wydaje się, że młody mężczyzna cierpi na poważne problemy z pęcherzem, ponieważ nieustannie biegnie, aby sobie ulżyć.

READ  „So Happy” Ed Sheeran wygrywa proces o prawa autorskie w USA