Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

HP zajmuje się obecnie wynajmem drukarek

HP zajmuje się obecnie wynajmem drukarek

HP ma nową ofertę w czasach, gdy (takie firmy jak one się upewniły) i tak nie masz dużej kontroli nad swoim komputerem: dlaczego nie pozwolić HP wypożyczyć Ci urządzenia? Firma zadebiutowała dzisiaj z usługą subskrypcji — podobnie jak dyrektor generalny Enrique Lloris On to powiedział W zeszłym miesiącu – tzw Plan HP All-In. Jest to w zasadzie rozszerzenie usługi HP Instant Ink i podobnie jak w przypadku tego planu atrament zostanie wysłany do Ciebie, gdy będzie prawie pusty, ale w przeciwieństwie do tego miesięczna opłata pokrywa również samą drukarkę.

To, jaką drukarkę otrzymasz, zależy od wybranego planu. Ceny zaczynają się od 6,99 USD miesięcznie za 20 stron wydruku, niezależnie od tego, jaki jest Twój aktualny model HP Envy, i wzrastają do 35,99 USD miesięcznie, zapewniając OfficeJet Pro i 700 stron. Jeśli przekroczysz przydział stron, HP doda więcej za 1 USD za blok od 10 do 15 stron.

Ale każdy plan dotyczy dwuletniej dzierżawy, a nie wynajmu na własność. Jeśli więc zdecydujesz, że usługa HP All-In jednak nie jest dla Ciebie, będziesz musiał zwrócić drukarkę i wrócić do współpracy ze wszystkimi innymi pracownikami FedEx, gdy tylko pojawi się potrzeba drukowania. Jeśli anulujesz subskrypcję po początkowym 30-dniowym okresie próbnym lub przed dwoma latami, poniesiesz opłatę w wysokości do 270 USD, w zależności od planu i daty anulowania.

Subskrypcja, taka jak HP Najnowsza kampania reklamowa Promowanie swoich drukarek jako „zaprojektowanych tak, aby były mniej uciążliwe” opiera się na założeniu, że drukarki zakłócają jakość towarów. Firma Strona konfiguracji Wspomina na przykład o nagrodach, takich jak „bieżąca obsługa drukarki” i „wymiana drukarki w następnym dniu roboczym”. Dzięki temu, jeśli aktualizacja oprogramowania sprzętowego spowoduje wyświetlenie niebieskich ekranów na drukarce, będziesz mieć przynajmniej pewne zasoby, które nie będą wymagały chodzenia do sklepu w celu zakupu zupełnie nowej drukarki.

READ  Najnowsza Moto Edge ma ulepszony aparat i szybszy procesor

Są ludzie, których niewątpliwie ten plan zainteresuje. Nie każdemu zależy na tym, aby mieć poczucie posiadania własnej drukarki. Otrzymanie atramentu przed jego wyczerpaniem jest świetne, jeśli tak jak ja należysz do osób, które ignorują ostrzeżenie o niskim poziomie atramentu aż do całkowitego wyczerpania się atramentu i faktycznie drukuję coś ważnego, a nie kolorowanki tylko dla Ciebie. Dziecko, choć raz.

Są to jednak głównie funkcje wynikające z tego, że nie drukuję zbyt często i rzadko doświadczam niedogodności związanych z posiadaniem drukarki. W przypadku tych, którzy to robią, firmy mogą pójść dwiema drogami. Jednym z nich jest plan HP, który eliminuje frustrację wynikającą z wrogich doświadczeń użytkowników, takich jak niedziałające skanery z powodu zakupu atramentu innej firmy i drukarki, które bez większego wysiłku stają się bezużyteczne z powodu przeprowadzki za granicę. Innym sposobem jest stworzenie drukarek, które przeważnie robią to, czego od nich oczekujesz.