Indie rozegrały ćwierćfinałowe starcie z Belgią po pokonaniu Polski 8:2 w hokeju na lodzie mężczyzn | Inne wiadomości sportowe

Indie pokonały Polskę 8:2 w trzecim meczu Mistrzostw Świata Juniorów w hokeju na lodzie mężczyzn w Bhubaneswar.

Sanjay zaczął strzelać dla Indii, strzelił pierwszego gola w meczu i zdobył siódmego gola w meczu. Handel Arajeet Singh, który w pierwszej kwarcie wykorzystał karny rzut rożny, również założył swoje konto. Sudeep wzmocnił swoją przewagę, strzelając dwie bramki w tym meczu.

W czwartej kwarcie Polacy strzelili dwa gole i zrobili wszystko, aby wrócić. Wojciech Rutkowski i Robert Pavlov strzelili dla Polski dwa gole w ostatnich minutach meczu. Jednak Sanjay i Handal zdobyli jeszcze dwa gole, dzięki czemu jest 8-2.

Indie pokonają teraz Belgię w ćwierćfinale.

Po zdobyciu hat-tricka w pierwszych dwóch meczach wicekapitan Sanjay (4., 58.) nadal strzelał dla Indii, podczas gdy Handel (8., 60.) również zanotował swoje nazwisko z hat-trickiem przeciwko Kanadzie. Arkusz wyników.

Sirmako (24., 40.) przyczynił się do zwycięstwa zespołu, a Uttam Singh (34.) i Shardanand Tiwary (38.) strzelili kolejne bramki w meczu grupy B.

Polska zdobyła oba gole w czwartej i ostatniej kwarcie przez Wojciecha Rutkowskiego (50.) i Roberta Pavlova (54.).

Indie zmierzą się teraz z drugą w kolejności Belgią w ćwierćfinale 1 grudnia.

Po zdobyciu po 7 punktów Belgia wyprzedziła w grupie A Malezję różnicą bramek.

Po szokującej porażce 4-5 z Francją w meczu otwarcia turnieju Indie pokonały Kanadę 13-1 w drugim meczu grupowym.

W ostatnim meczu grupowym z Polską Hindusi zaczęli od miejsca, w którym w czwartek zakończyli mecz z Kanadą i od samego początku wywierali presję na polską bramkę.

W czwartej minucie meczu, gdy gwiazdor Sanjay strzelił siódmego gola w meczu, ich wysiłki ponownie opłaciły się z rzutu rożnego.

READ  Polska ogłasza organizację szczytu IBO 2023

Indyjscy gracze byli agresywni i cztery minuty później podwoili przewagę, wykonując kolejny karny róg, tym razem z drążka.

Sudeep potroił prowadzenie Indii w 24. minucie dzięki znakomitemu celnemu z gry i po przerwie 3:0.

W czwartej minucie trzeciej kwarty Uttam powiększył prowadzenie Indii kolejnym uderzeniem z pola, zanim Tiwary w 38. minucie wykorzystał karny rzut rożny i awansował na 5:0 na korzyść Indii.

Sudeep strzelił kolejnego gola z gry w 40. minucie.

Polska przegrała 0-6 i odpadła w ostatniej kwarcie. Zasłużyli na lawinę karnych rzutów rożnych i dwa razy znaleźli siatkę i zmniejszyli margines.

Ale Indie zakończyły się mocnym akcentem, gdy Sanjay i Handal zagrali na boisku i odnieśli decydujące zwycięstwo gospodarzy.

Tymczasem w innych meczach tego dnia Pakistan pokonał Egipt 3-1, a Francja pokonała Kanadę 11-1 i zajęła pierwsze miejsce w puli A.

Malezja pokonała RPA 4:3, aby awansować do ćwierćfinału, a Belgia pokonała Chile 3:0, aby zająć pierwsze miejsce.