Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Infolinia szczepień została ograniczona, ponieważ ludzie gromadzą się w miejscach szczepień pierwszego dnia nagłego wyłączenia

Plik wiktoriański Infolinia dotycząca szczepionek przeciwko COVID-19 została zakłócona, ponieważ ponad 17 000 osób otrzymało szczepionkę w ciągu ostatnich 24 godzin.

Nagrana wiadomość ostrzega dzwoniących, którzy chcą zarezerwować linię liniową, że linia jest „zajęta” i aby zadzwonić ponownie później.

Zaledwie kilka chwil po tym, jak pełniący obowiązki premiera Jamesa Merlino ogłosił wczoraj niespodziewane zamknięcie w całym stanie, infolinia koronawirusa uległa awarii, ale rezerwacje są nadal w stanie zrobić Miejsca szczepień Utonął.

Ministerstwo Zdrowia podało, że infolinia odebrała ponad 77 000 telefonów w ciągu 15 minut.

Wysoki popyt na szczepionki pojawia się, ponieważ Wiktoriańczycy w wieku powyżej 40 lat kwalifikują się do otrzymywania szczepionki Pfizer od dziś.

W ciągu ostatnich 24 godzin w całym stanie podano 17 223 szczepionek.

W ciągu ostatnich kilku dni wskaźniki szczepień gwałtownie wzrosły, gdy stan przygotowuje się na kolejną falę drastycznych ograniczeń w związku z rosnącą koncentracją w północnym Melbourne.

Listy oczekujących w witrynach testujących koronawirusa zaczęły pojawiać się wcześnie rano Wiktoria Obudziłem się pierwszego dnia siedmiodniowego nagłego wyłączenia.
Mieszkańcy Melbourne ustawili się w kolejce do Centrum Szczepień w Heidelbergu po szczepienia COVID-19. (9 Aktualności)
Zaszczepienie się jest jednym z Pięć powodów Mieszkańcy Wiktorii mogą opuścić swoje domy na następne siedem dni, razem z zakupami żywności, zapasów, pracy, autoryzowanej edukacji, opieki, pielęgnacji i ćwiczeń (do dwóch godzin iz kimś innym).

W międzyczasie kampania testowa była kontynuowana w całym stanie, z ponad 47 000 testów przeprowadzonych w ciągu 24 godzin do północy po ogłoszeniu blokady i zarejestrowano cztery nowe przypadki lokalne.

Dzisiejszego ranka główne witryny, takie jak Melbourne Showgrounds i Albert Part, miały ogromne kolejki do testów we wczesnych godzinach porannych, ponieważ narzędzia do śledzenia kontaktów działają przez całą dobę, aby zrozumieć, gdzie rozprzestrzenia się wirus.

Aby zarezerwować szczepionkę przeciwko koronawirusowi, mieszkańcy Wiktorii mogą zadzwonić na Infolinię Szczepionkową pod numer 1800 571 121.

READ  Kości dinozaurów znaleziono w Australii i jest to jedna z największych