Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Informacje o godzinie, transmisji na żywo i wydarzeniach

Informacje o godzinie, transmisji na żywo i wydarzeniach

W sobotę prezydent Joe Biden i były prezydent Donald Trump mają zorganizować w Gruzji wydarzenia związane z kampanią, ponieważ wydaje się, że ich walka przed wyborami powszechnymi nabiera tempa.

Biden i Trump są kandydatami, którzy najprawdopodobniej zapewnią sobie nominacje odpowiednio Partii Demokratycznej i Republikańskiej, ponieważ każdy z nich wygrał większość prawyborów stanu, starając się o reelekcję na drugą kadencję. Rewanż w 2020 r. jest niepopularny, a wyborcy rutynowo mówią ankieterom, że ich zdaniem żaden z mężczyzn nie powinien z różnych powodów ubiegać się o kolejną kadencję. Hipotetyczne konfrontacje w wyborach powszechnych ogólnie wykazały średnio bliskość między obiema partiami.

Na tym etapie wyścigu każdy kandydat ma znaczną dynamikę, wygrywając większość wyścigów stanowych odbywających się w Super Wtorek. W sobotę obaj udadzą się do Gruzji, stanu kluczowego w wyborach powszechnych, aby wziąć udział w wydarzeniach związanych z kampanią.

Spotkanie wyborcze Trumpa zaplanowano na Forum w Rzymie w stanie Georgia, mieście położonym około 110 km na północny zachód od Atlanty. Sam wiec rozpocznie się o godzinie 17:00 czasu wschodniego, a drzwi dla uczestników zostaną otwarte o 13:00. Ci, którzy nie mogą uczestniczyć osobiście, mogą transmitować wydarzenie na żywo z różnych miejsc, w tym z oficjalnej strony internetowej C-SPAN i kanału YouTube Right Broadcast Network. W wydarzeniu weźmie udział republikanka Marjorie Taylor Greene, republikanka z Gruzji i zagorzała zwolenniczka Trumpa, a także senator Colton Moore, którego okręg obejmuje obszar, w którym odbędzie się wiec. Nie jest jasne, czy pojawi się ktoś jeszcze.

Donald Trump i Joe Biden podczas debaty prezydenckiej w Nashville w stanie Tennessee 22 października 2020 r. W sobotę obaj mężczyźni odbędą pojedynki w Gruzji.

Brendan Śmiełowski; Jim Watson/AFP za pośrednictwem Getty Images

W międzyczasie Biden zatrzyma kampanię w Atlancie, gdzie po swoim orędziu o stanie Unii w czwartek wieczorem chce rozpocząć kampanię z mocnym akcentem. Po miesiącach niedawnej krytyki dotyczącej jego wieku i jego wpływu na jego zdolność do sprawowania urzędu, przemówienie Bidena przed Kongresem zostało odnotowane i przez wielu pochwalone za jego energię i werwę, a prezydent często atakował swojego „poprzednika” i ryzyko, jakie stanowi dla jego życia . Kraj.

READ  Matt Hancock przeprasza za złamanie brytyjskich ograniczeń dotyczących koronawirusa po tym, jak tabloid opublikował zdjęcia z CCTV pokazujące, jak całuje swojego asystenta

Nowy sondaż CNN wykazał dużą pozytywną zmianę w odpowiedziach po jego przemówieniu – 62% obserwatorów stwierdziło, że polityka Bidena popchnie kraj we właściwym kierunku w porównaniu z 45%, które stwierdziło to wcześniej.

Newsweek W sobotę rano skontaktowałem się e-mailem z biurem Trumpa i kampanią Bidena, aby uzyskać komentarz. Wszelkie odpowiedzi na tę historię zostaną dodane w aktualizacji.

Gruzja odegrała w przeszłości kluczowy element konfliktu między Trumpem a Bidenem, ponieważ w 2020 r. prezydent odniósł niespodziewane zwycięstwo w tym stanie niewielką przewagą prawie 12 000 głosów, co po raz pierwszy od 1992 r. przekreśliło stan na niebiesko. grozi mu akt oskarżenia za próbę unieważnienia wyników wyborów w państwie, do czego nie przyznaje się.