Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jak długo wygrać i nowa gra plus, wyjaśnione

Jak długo wygrać i nowa gra plus, wyjaśnione

the Resident Evil 4 Remake jest już prawie gotowy, będący nowoczesnym podejściem do ukochanego klasyka. Chociaż remake pozostaje wierny oryginałowi z 2005 roku, zawiera kilka zmian, co oznacza, że ​​​​jego czas działania nie jest całkiem jeden na jednego. Resident Evil 4 Nowa wersja jest dość duża i oferuje mnóstwo rzeczy do zrobienia, w tym zadania poboczne i inne ukryte (i nowe) funkcje.

Jak wysoki Resident Evil 4 przerobić?

the Resident Evil 4 Remake zabierze Cię w podróż 15 godzin ukończyć. W rzeczywistości jest to na równi z oryginałem z 2005 roku, chociaż nowicjusze prawdopodobnie zajmą trochę więcej czasu.

Znając pierwowzór, przeszliśmy przez remake w nieco ponad 15 godzin, nie tracąc czasu na opcjonalną eksplorację. Jeśli znasz grę i chcesz szybko dotrzeć do końca, możesz ukończyć grę w około 12 do 13 godzin.

Remake Resident Evil 4 ma mniej więcej taką samą długość jak oryginał.

capcom

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z materiałem źródłowym, spodziewaj się, że przejście przez remake za pierwszym razem zajmie ponad 20 godzin – nawet dłużej, jeśli zamierzasz ukończyć misje poboczne. Gra jest pełna ukrytych sekretów, a także przedmiotów rozsianych po każdym zakamarku.

Nowa wersja zawiera inny system rozdziałów niż oryginał. Gra z 2005 roku zawiera pięć głównych rozdziałów, z których każdy zawiera kilka podrozdziałów. Z drugiej strony, remake całkowicie rezygnuje z podrozdziałów.

Resident Evil 4 Przerobić w 100 procentach

Nie osiągnęliśmy 100 procent statusu w naszym remake’u, ale zrobienie wszystkiego w oryginale zajęło nam ponad 30 godzin. Biorąc pod uwagę, że remake ma znacznie więcej treści niż oryginał, zarobienie 100 procent zajmie prawdopodobnie około 35 godzin – nawet dłużej, aby zdobyć Platynowe Trofeum.

Zdobycie 100% ukończenia gry Resident Evil 4 Remake zajmie ci ponad 30 godzin.

capcom

Resident Evil 4 Przerób nową grę Plus

Podobnie jak w przypadku poprzednich gier z serii, The Resident Evil 4 Nowa wersja zawiera tryb New Game Plus. Nie będziemy tutaj zdradzać szczegółów, ale zgodnie z oczekiwaniami możesz przenieść swój sprzęt do Nowej Gry Plus, co powinno ułatwić ci ukończenie niektórych wyzwań.

Nowa Gra Plus to także świetny sposób na pozbycie się różnych trofeów/osiągnięć, więc polecamy spróbować.

Resident Evil 4 Nowa wersja została uruchomiona na PS4, PS5 i Xbox Series X | S i PC 24 marca 2023 r.

READ  Jedna z najlepszych funkcji Steam Deck właśnie pojawiła się na GPU AMD w Twojej okolicy