Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jak korzystać ze Snapchata w Internecie

Zrzut ekranu ze Snapchata na iPhonie

Fani Snapchata mają nowy sposób na dostęp do aplikacji mediów społecznościowych: możesz teraz uzyskać do niej dostęp za pośrednictwem przeglądarki internetowej, jeśli się zarejestrujesz Aby zasubskrybować Snapchat PlusOznacza to, że możesz zostawić telefon w kieszeni lub szufladzie biurka i wykonywać wszystkie Snapchaty za pomocą myszy i klawiatury. Jeśli zastanawiasz się, czy warto dokonać zmiany, teraz dowiemy się, co jest możliwe.

Jeśli nie zauważyłeś pojawienia się Snapchata Plus, za 4 USD miesięcznie, 22 USD co sześć miesięcy lub 40 USD rocznie, możesz uzyskać dodatkowe dodatki, których zwykli użytkownicy nie dostają: Oprócz dostępu do Snapchata w Internecie jest możliwość zainstalowania jednego ze znajomych na górze listy czatów, wybór ekskluzywnych ikon Snapchata na ekranie głównym, niestandardowe tapety Bitmoji i kilka innych korzyści.

Cóż, w tej chwili nie jest to najatrakcyjniejszy pakiet abonamentowy, ale Snapchat obiecuje z czasem dodawać kolejne funkcje – a jeśli spędzasz dużo czasu w aplikacji (i chcesz móc spędzać z nią dużo czasu w przeglądarki), możesz uznać, że warto. Masz również pierwszeństwo w odpowiedziach dla celebrytów na Snapchacie, więc Twoje odpowiedzi pojawiają się ponad odpowiedziami innych osób.

zrzut ekranu ze snapchata dla sieci

Snapchat dla Internetu umożliwia wysyłanie migawek z kamery internetowej.
zrzut ekranu: snapchat

Dostęp do sieci jest prawdopodobnie najciekawszą z ogłoszonych do tej pory funkcji Snapchat Plus. jak się wydaje z InstagramKolejna aplikacja mobilna z interfejsem internetowym Możliwość załatwienia swoich obowiązków w mediach społecznościowych siedząc przy komputerze może być wygodniejsza. Masz większy ekran, na który możesz patrzeć, masz wygodną klawiaturę do pisania i możesz łatwo przełączać się między innymi zadaniami.

Once you’ve paid your dues for Snapchat Plus, you need to head to Snapchat w przeglądarce, zaloguj się przy użyciu swoich danych logowania, potwierdź logowanie telefonu w aplikacji Snapchat i gotowe. Kliknij Włącz aparat, aby wysłać Snaps Aby zezwolić witrynie na korzystanie z kamery internetowej komputera.

Zobaczysz, że możesz rozpocząć tworzenie wiadomości tekstowej, po prostu klikając czyjeś imię na liście czatu po lewej stronie lub klikając przycisk Utwórz w lewym górnym rogu (niebiesko-biały przycisk). Jest to w rzeczywistości jedno z najlepszych zastosowań Snapchata w Internecie, zwłaszcza jeśli masz dużo pisania z pojedynczymi kontaktami lub grupami. Możesz wysyłać reakcje na wiadomości i zapisywać wiadomości na czacie, gdy jesteś w rozmowie.

zrzut ekranu ze snapchata dla sieci

Możesz nawiązywać połączenia i wysyłać migawki tekstowe.
zrzut ekranu: snapchat

Snapchat dla sieci umożliwia prowadzenie rozmów audio i wideo, Ponadto: gdy jesteś w rozmowie, zobaczysz przyciski w prawym górnym rogu. Możesz również użyć tego samego przycisku tworzenia, który jest dostępny dla wiadomości tekstowych, tylko po wybraniu kontaktu dotknij zacznij dzwonić zamiast czat.

To, czego w tej chwili nie możesz zrobić – a zakładamy, że wkrótce się to zmieni, aby usługa była tego warta – to otworzyć przesłane do Ciebie zdjęcia i filmy. Aby wyświetlić te migawki, musisz użyć aplikacji telefonu, a nawet po ich otwarciu nie pojawiają się one w interfejsie internetowym (chociaż istnieje symbol zastępczy, który pokazuje, czy były widziane).

Możesz wysyłać zrzuty ekranu z interfejsu internetowego, gdy przyznasz dostęp do swojej kamery internetowej – ale znowu nie możesz ich wyświetlać w wątkach. Dostępne są tylko nakładki tekstowe, więc nie ma naklejek ani bazgrołów, a jeśli nie możesz wykonać tylko określonego ujęcia za pomocą kamery internetowej, musisz użyć aplikacji mobilnej, aby utworzyć i wysłać ujęcia. w tym momencie, Pod tym względem jest to całkiem fajne doświadczenie.

zrzut ekranu ze snapchata dla sieci

Snapchat w przeglądarce jest najbardziej przydatny do rozmów z dużą ilością tekstu.
zrzut ekranu: snapchat

To samo można powiedzieć o ustawieniach Snapchata w Internecie, które można otworzyć, klikając swój awatar w lewym górnym rogu interfejsu. Możesz wybrać między jasnym a ciemnym motywem lub możesz kontynuować ładowanie dowolnego używanego systemu operacyjnego i… cóż, to wszystko.

Kolejna interesująca uwaga, którą warto zrobić: interfejs sieciowy rozpoznaje, kiedy jesteś z dala od innego okna lub karty przeglądarki, i ukrywa każdą konwersację, na którą patrzysz. Jest to sprytna funkcja bezpieczeństwa, która może pomóc chronić Twoje rozmowy przed zobaczeniem ich przez ramię przez kogoś innego.

Jeśli zastanawiasz się, czy Snapchat dla sieci sprawia, że ​​subskrypcja Snapchat Plus jest teraz warta, odpowiedź prawdopodobnie nie brzmi – chyba że dużo wysyłasz SMS-y na Snapchacie i nie dopóki nie będzie lepszej integracji pod względem zdjęć i filmów w aplikacji przeglądarki. Nie ma wątpliwości, że z czasem się poprawi, Chociaż jest to bardziej realna alternatywa dla aplikacji mobilnych.

READ  Beat z Jet Set Radio dołącza do nowej listy Super Monkey Ball