Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jak łatwo powitać znajomych w Dark and Darker

Jak łatwo powitać znajomych w Dark and Darker

Trzeci test rozgrywki Dark and Darker jest w toku, a zaangażowani gracze nie mogą się doczekać, aby jak najlepiej wykorzystać nadchodzącą grę Ironmace. Przeszukiwacz lochów przed upływem okresu próbnego.

Trzeci test zakończy się 26 grudnia 2022 r. o 2:00 czasu pacyficznego / 17:00 czasu wschodniego.

Zauważyłem, że programiści z Ironmace nie mieli jeszcze super hałaśliwego zwiastuna na swoim kanale YT, więc wziąłem na siebie zadanie, aby jeden z nich wykorzystał tylko materiał z zwiastuna, który dostali. Jaka jest Twoja opinia? Czy to sprawiło, że czekałeś na następny test? 🤺⚔️ https://t.co/Xpu123lErt

Cechą, którą wielu członków społeczności absolutnie uwielbia, jest tryb dla wielu graczy i kooperacja, w którym gracze rozpoczynają grę ze znajomymi i szukają sposobów na ucieczkę z gry. cela więzienna razem.

Po drodze będą walczyć z potworami i potworami, jednocześnie odkrywając legendarne skarby. Jednak gra nie jest do końca łatwa i jest wiele niuansów, z którymi będziesz musiał się zapoznać, gdy zaczniesz w nią grać.

Jedną z najważniejszych funkcji Dark and Darker jest ożywianie znajomych, a dzisiejszy przewodnik omówi, jak będziesz w stanie to zrobić, jednocześnie dobrze się przy tym bawiąc test gry Musi się pokazać.


Ożyw swoich przyjaciół w Dark and Darker

Jak wspomniano, Dark and Darker został specjalnie zaprojektowany, aby był niesamowity Bezlitosne doświadczenie Zarówno dla pojedynczych graczy, jak i tych, którzy chcą zafundować lochom imprezę. Jeśli jednak zdecydujesz się jak najlepiej wykorzystać grę ze znajomymi, będziesz musiał dużo współpracować i nauczyć się, jak ożywiać poległych członków drużyny, zwłaszcza jeśli zginą.

READ  Poranek po: dlaczego Nikon i Canon rezygnują z lustrzanek cyfrowych

Oto jak możesz wskrzesić znajomych z dungeon crawlera:

  • Zrabuj część kosztowności kolegi z drużyny, wchodząc w interakcję z jego zwłokami. To pierwsza rzecz, o którą zostaniesz poproszony, jeśli chodzi o wskrzeszenie poległych przyjaciół w Dark and Darker.
  • Chociaż możesz je od razu ograbić, dwie podstawowe rzeczy, których będziesz potrzebować, aby je przywrócić, to zbroja piersiowa dla ich ciała i serce duszy, które zostanie przykręcone do samej zbroi.
  • Po zdobyciu przedmiotów będziesz musiał przejść przez loch i dotrzeć do najbliższej zmiany ofiary. Ważne jest, aby zachować ostrożność w drodze do celu, zwłaszcza jeśli jesteś ostatnim żyjącym członkiem grupy.
  • Ołtarz ofiarny zwykle znajduje się na poziomie piwnicy lochu, więc nie musisz długo szukać, aby go zdobyć. Gdy go spotkasz, będziesz musiał wejść z nim w interakcję, naciskając F.
  • Kiedy to zrobisz, automatycznie uruchomi się proces, który ożywi członków drużyny, których duszę nosisz. Będziesz wtedy mógł ponownie eksplorować z nimi loch.

Będziesz mógł ożywić swoich przyjaciół tyle razy, ile chcesz w Dark and Darker. Pamiętaj jednak, że musi istnieć co najmniej jeden żywy członek drużyny, który może przywrócić drużynę do życia. Jeśli cała drużyna zostanie wyeliminowana, gra się kończy.

Szybkie linki

Więcej od Sportskeeda

Pod redakcją Abhisheka Malika