Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jak leczyć Netherrack w Minecraft Legends

Jak leczyć Netherrack w Minecraft Legends

Czy próbujesz wyleczyć Netherrack? Legendy Minecrafta? Jeśli grałeś w oryginał Rzemiosło Maine, Prawdopodobnie wiesz, czym jest Netherrack. Ta czerwona masa znajduje się w całym piekle i tworzy podstawową strukturę Ziemi. W Rzemiosło Maine, Możesz zbierać te materiały i używać ich do tworzenia różnych rzeczy w Zaświatach i Zaświatach. W Legendy Minecrafta, Netherrack działa jak choroba żerująca na świecie. Uniemożliwia tworzenie przedmiotów i pozwala Piglinom się rozwijać. Aby uwolnić świat od Piglinów, musisz pozbyć się Netherrack. Oto jak wyleczyć Netherrack w Legendy Minecrafta.

Jak budować na Netherrack w Minecraft Legends

Jeśli chcesz wyleczyć zatrutą krainę, jaką jest Netherrack, potrzebujesz odpowiedniego narzędzia do tego zadania. Na początku gry dowiesz się o wieżach. Wieże poprawiają twoje umiejętności, pozwalając ci zbierać więcej zasobów, dowodzić większą liczbą jednostek i wchodzić w interakcje ze stworzeniami w świecie. Po wyczyszczeniu pierwszej bazy Piglin i zniszczeniu portalu Nether uzyskasz możliwość budowania kolejnych wież. Wśród tych wież jest wieża, która pozwala leczyć Netherrack.

Zdjęcie za pośrednictwem The Nerd Stash

Umieszczenie jednej z tych wież pozwoli ci stopniowo uwolnić świat od Netherrack. Proces ten może zająć dużo czasu, ale pozwala budować na wcześniej zniszczonym terenie i uniemożliwia rozwój Piglinów. Po umieszczeniu wieży leczniczej Netherrack udaj się do obszaru, w którym znajduje się Netherrack, i otwórz menu górnicze. Obok opcji zbierania drewna i kamienia zobaczysz opcję leczenia Netherrack. Pamiętaj, że możesz umieścić skrzynię tylko na ziemi, która nie jest uszkodzona, więc nie możesz jej umieścić na środku obszaru pokrytego Netherrack.

Powiązany:

Przewodnik dla początkujących w grze Minecraft Legends — porady i wskazówki na początek

Po umieszczeniu kwadratu leczniczego Netherrack zobaczysz, jak twoi goblińscy przyjaciele zaczynają oczyszczać teren, zastępując go trawą. Ujawni to również zasoby, które możesz później wydobywać. Po przetworzeniu obszaru Netherrack możesz zacząć na nim budować. Spowoduje to również pojawienie się mobów, takich jak zwierzęta i inni sojusznicy. Możesz użyć tych mobów, aby pomóc w walce z Piglinami.

Legendy Minecrafta Dostępne na Xbox One, Xbox Series X/S i PlayStation 4 PlayStation 5oraz PC i Nintendo Switch.