Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jak używać klawiatury i myszy na klawiaturach

Komputer był kiedyś domem gier FPS. Jednak dzięki sukcesowi Złote oczy 007A Witami niezliczonych następców, gatunek ten znalazł również dużą popularność w głównych scenach konsolowych. Jednak, chociaż większość użytkowników konsol czuje się komfortowo grając w FPS na konsolach, niektórzy mają wrażenie, że używają pliku klawiatura A Mysz jest właściwą drogą. Dzięki Bogu, następny film wezwanie do służby modern warfare 2 Remake obsługuje taką opcję. Oto jak używać klawiatury i myszy do COD: Modern Warfare 2 Podczas grania na konsoli PlayStation lub Xbox.

Jak używać klawiatury i myszy na konsolach dla COD: Modern Warfare 2

Dla graczy, którzy grają COD: Modern Warfare 2 Na poprzednich generacjach konsol – PS4 A Xbox One – Będziesz potrzebować pliku adapter innej firmy Aby zagrać w grę za pomocą klawiatury i myszy. Możesz wybrać wiele adapterów, takich jak bezprzewodowy adapter Bluetooth XIM APEX lub adaptery przewodowe, takie jak adapter klawiatury i myszy C91 oraz IOGEAR KeyMander. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć go do portu USB konsoli PlayStation 4 lub Xbox One, a następnie podłączyć klawiaturę i mysz. Zazwyczaj będziesz musiał podłączyć klawiaturę i mysz i upewnić się, że konsola je rozpoznaje przed rozpoczęciem gry.

Tymczasem w konsolach obecnej generacji PS5 A Xbox Series X | sA COD: Modern Warfare 2 Ty masz Natywna obsługa klawiatury i myszy. Oznacza to, że wszystko jest już podłączone i włączone. Wszystko co musisz zrobić to:

  1. Podłącz wybraną parę klawiatury i myszy do portu USB konsoli.
  2. Upewnij się, że wskaźnik myszy jest wyświetlany na ekranie głównym
  3. początek COD: Modern Warfare 2.
  4. Otwórz Ustawienia, przejdź do menu Sterowanie, a następnie wybierz Urządzenie wejściowe.
  5. I jesteś gotowy!

Powinieneś być w stanie zacząć grać COD: Modern Warfare 2 Tak jak na komputerze, kiedy możesz podłączyć klawiaturę i mysz do konsoli PlayStation lub Xbox.

READ  Jak pokonać Volo w Pokemon Legends: Arceus

Należy jednak pamiętać, że używanie klawiatury i myszy na konsoli oznacza, że ​​wspomaganie celowania zostanie automatycznie wyłączone. W lobby obok twojej nazwy użytkownika pojawi się ikona myszy, informując innych graczy, że nie używasz konsoli.

Związane z:
Jak wyłączyć grę międzyplatformową w Modern Warfare 2?

Call of Duty Modern Warfare 2 nowe wydanie zostanie wydane za Playstation 4PlayStation 5 Xbox Onei Xbox Series X | S i PC przez parowy A Battle.net 28 października 2022 r.