Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jak większe opcje ruchu Mew w Pokemon Unite dodają bardzo potrzebnej warstwy złożoności?

Pokemon Unite rozrosło się w ciągu ostatniego roku, ale twórcy dopiero zaczynają. Z ostatecznym zakończeniem Mistrzostwa Świata A pierwsza rocznica jest dużo na drodze graczy.

Jeśli jest coś, przez co nadchodzące Pokemony będą musiały przejść, sprawy mogą się skomplikować w nadchodzących dniach.

Gra rozrosła się wykładniczo od czasu jej wydania i stale kładzie się nacisk na dodawanie coraz większej liczby Pokémonów. Zachowuje świeżość i pozwala użytkownikom wybierać alternatywne strategie.

Chociaż tytuł zawiera kilka ekscytujących opcji, Mew wygląda zupełnie inaczej niż w grze.

Po pierwsze, gracze mogą uzyskać licencję z wydarzenia, co jest doskonałą wiadomością. ale, miu Projekt wydaje się świadomym odejściem od typowej dotychczas stosowanej formuły.

Ciężko na to patrzeć od początku i na pewno trudno będzie je opanować. Jest jednak argument za wprowadzeniem takiego Pokemona do gry.

Uwaga: ten artykuł odzwierciedla poglądy autora.


Pokemon Unite musi zmienić swoje nastawienie wśród fanów, jeśli chce osiągnąć większy sukces

Na rynku nie brakuje gier MOBA, ponieważ ten gatunek bardzo ewoluował od czasów League of Legends i Dota. Dzisiejsi fani mają wiele opcji do wyboru zarówno na komputerach, jak i telefonach komórkowych. Dla tych, którzy nie wiedzą, Pokemon Unite jest dostępny na Androida, iOS i Przełącznik Nintendo.

Podczas gdy niektórzy fani byli trochę spanikowani po pierwszym ogłoszeniu, tytuł gwałtownie się rozrósł od czasu premiery. Jednym z ważnych pozytywnych czynników do tej pory jest różnica między Pokemonami a sposobem, w jaki grają w grze.

Podczas gdy niektóre są trudne do zarządzania, niektóre, takie jak Snorlax i PikaczuJest przyjazny i skuteczny dla początkujących.

Zazwyczaj każdy Pokémon w grze ma dwie opcje do wyboru w każdym slocie. Daje to graczom elastyczność i możliwość różnicowania strategii w zależności od meczu.

READ  Android 12.1 ma na celu poprawę obsługi składanego telefonu

Z Mew wszystko zmieni się jeszcze bardziej, ponieważ wprowadzi coś, co nie zostało jeszcze wprowadzone do gry.

Mew będzie miał nie dwie, ale trzy opcje na slot, co oznacza więcej opcji. Ale jest to wysokie ryzyko i wysoka nagroda, ponieważ użytkownicy mogą łatwo przemyśleć i podjąć złą decyzję.

Z drugiej strony daje im więcej opcji, które mogą być przydatne w określonych sytuacjach w grze.

Zwiększa również możliwość tworzenia różnych przedmiotów w grze. Budowanie przedmiotów w Pokemon Unite jest ważne, ponieważ od tego zależy skuteczność i ruchy Pokemona. Większy wybór ruchów oznacza również większą różnorodność elementów konstrukcyjnych.

Jednak nie każdy ruch jest odpowiedni dla każdej budowy; Tu zaczyna się złożoność. Jeden zły wybór może być katastrofalny dla graczy i ich drużyny.

Co ważne, nie każdy ruch jest równie przydatny w całym tytule. Niektóre są przydatne we wczesnej fazie gry, a inne rozwijają się wraz z postępami w grze. Odchylenie na jednym końcu będzie nieoptymalne i spowoduje ogromną stratę.

Chociaż wszystko to może wydawać się skomplikowane dla graczy, to dobra zmiana. Pokemony jednoczą się szybciej niż inne MOBA, a nacisk kładziony jest na stosunkowo prostsze tworzenie elementów. Ta nowa zmiana opcji ruchów zdecydowanie sprawia, że ​​wszystko jest o wiele przyjemniejsze.

Mew będzie również początkiem rzeczy, ponieważ dwa inne Pokemony zaplanowane na wrzesień we wpisach Pokemon Unite mają komplikacje. Dodrio będzie miał wskaźnik spustu, który będzie wymagał od użytkowników przemieszczania się, aby wykorzystać pełny potencjał Pokemona.

Ogólnie widać, że Pokemon Unite zmienia swój charakter. Scyther/Scizor przeniosą go na nowy poziom, ponieważ oba są oddzielnymi Pokémonami o unikalnych stylach.

Można w nią grać określonym ruchem, zależnym głównie od stanu gry. Chociaż niektóre aspekty pozostaną takie same, gracze muszą poprawić swoją grę, aby osiągnąć wyższe poziomy.

READ  Butcher mówi, że Beef Australia 2021 ma niezwykłe kawałki, które są równie smaczne jak zwykłe steki