Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jak wygrać 2000 biletów EOS w Pokemon Unite?

Gracze Pokemon Unite są bliscy otrzymania leczenia z zestawem bonusowych biletów Aeos.

Od czasu swojej letniej premiery Pokemon Unite odnotował ogromny wzrost popularności. Wiele wielkich nazwisk w społeczności League of Legends i Heroes of the Storm gra w Pokemon MOBA, a dziesiątki banerów publikują zawartość gry. Te dodatkowe losy to bonus dla wielu osób, które grają.


Pokemon MOBA świętuje 50 milionów pobrań

Pokemon Unite świętuje przekroczenie limitu 50 milionów pobrań. Robią to, rozdając 2000 biletów Aeos graczom, którzy zalogują się w dowolnym czasie między 9 grudnia 2021 a 31 stycznia 2022.

To nie pierwszy raz, kiedy Pokemon Unite rozdawał bilety Aeos jako nagrody za pobranie. Gra dotarła 9 milionów pobrań We wrześniu rozdano również 2000 darmowych biletów.

Biorąc pod uwagę, że zaledwie trzy miesiące później, jasne jest, jak szybko Pokemon Unite skoczył do 50 milionów pobrań.

Pokemon Unite również szuka możliwej nagrody w grze. Polecane dla Gra mobilna roku Oprócz Fantasian, League of Legends Wild Rift, Marvel Future Revolution i bardzo popularnego Genshin Impact.

Bilety Aeos są używane w sklepie w grze na Pokemon Unite. Bilety można wymieniać na nowe modne ubrania oraz przedmioty i ulepszenia przedmiotów.

Gracze wkrótce otrzymają również bezpłatną licencję Tsareena (zdjęcie za pośrednictwem TiMi Studios)
Gracze wkrótce otrzymają również bezpłatną licencję Tsareena (zdjęcie za pośrednictwem TiMi Studios)

Wzmacniacze przedmiotów okazały się bardzo ważne dla graczy, ponieważ wiele przedmiotów nie będzie miało większego wpływu, dopóki nie zostaną wzmocnione do poziomu 30.

Gracze Pokemon Unite otrzymują również 100 kart Aeos dziennie przez 6 dni, aż w Careena uwolnienie. Każdy gracz, który zaloguje się po aktualizacji z 9 grudnia, otrzyma darmową licencję Tsareena.

Z wczesnych doniesień wynika, że ​​Tsareena będzie wyczerpująca. Pokemon Unite pokazał krótką demonstrację rozgrywki Tsareeny. Można zauważyć niektóre ruchy Pokemona, takie jak potrójny topór i coś, co wydaje się być wysoce niszczącym ruchem jednolitym.

READ  Recenzja słuchawek Bose QC45 — cokolwiek chcesz, dostarcza w pikach