Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jak wykorzystać je online i w grze

Jak wykorzystać je online i w grze

Honkai: Kraina gwiazd Jego uruchomienie rozpoczęło się od hojnej listy kodów odzyskiwania. Jeśli jednak pobierzesz grę bezpośrednio ze strony internetowej bez szukania czegokolwiek innego, możesz nie wiedzieć, co to jest i gdzie ją znaleźć. Wykorzystaj kody, aby dać graczom darmowe ulepszenia, monety i inne kosztowności. Zwykle nie oferuje wiele, ale trochę na token można łatwo zsumować. Stellar Jade jest szczególnie ważny dla Warps, biletów, które pozwalają graczom odblokować nowe postacie.

Lubi efekt genshina, Wydaje się, że HoYoverse zamierza regularnie oferować graczom okazjonalne kody realizacji. Niektóre z nich wydają się być specjalnie zaprojektowane do uruchamiania gier, więc mogą być jednak ograniczone czasowo. To wszystko Honkai: Kraina gwiazd Kody do tej pory i jak je wymienić.

wszyscy Honkai: Kraina gwiazd kody odzyskiwania

  • HSRGRANDOPEN1 – 100 doskonałych jadeitów, 50 000 kredytów
  • HSRGRANDOPEN2 – 100 Znakomitych Jadeitów, 5 Przewodników Podróżnika
  • HSRGRANDOPEN3 – 100 Doskonałych Jadeitów, 4 Czyste Etery
  • HSRVER10XEDLFE – 50 doskonałych jadeitów, 10 000 kredytów
  • PREZENT STARRAIL – 50 gwiezdnych jadeitów, 2 przewodniki podróżne, 5 butelek po napojach, 10 000 kredytów

Mówi się, że symbole HSRGRANDOPEN pochodzą od Chińczyków Honkai: Kraina gwiazd Uruchom transmisję na żywo w ciągu dnia. Tam HoYoverse potwierdził, że kody nawet przetrwają 30 kwietnia 2023 r. Nie jest jasne, jak długo potrwają pozostałe tokeny, ale lepiej odebrać je teraz niż wcale.

Nie przegap! Gwiezdny Jadeit tylko z tych symboli dodaje co najmniej trzy Osnowy.

Jak wykupić Honkai: Kraina gwiazd symbolika

Ciekawostka: każdy Honkai: Kraina gwiazd Postać z innym etui na telefon.

Huyverse

Możesz twierdzić Honkai: Kraina gwiazd Kody na jeden z dwóch sposobów. Jeśli jesteś już w grze, możesz otworzyć pulpit nawigacyjny i kliknąć Trzy punkty obok swojego awatara w prawym górnym rogu. Opcja Zrealizuj kod powinna pojawić się w profilu Trailblazer (na zdjęciu powyżej). Wklej kody realizacji z artykułu do pola tekstowego i poczekaj, aż nagrody dotrą do Twojej skrzynki odbiorczej.

the Honkai: Kraina gwiazd Strona wykorzystania kodu podarunkowego jest bardzo podobna do strony kodu podarunkowego Efekt Genshina.

Huyverse

the Honkai: Kraina gwiazd Strona z prezentami Możesz także otrzymywać nagrody bezpośrednio na swoją pocztę w grze. Zaloguj się na swoje konto w prawym górnym rogu, używając swojej nazwy użytkownika (lub adresu e-mail) i hasła. Następnie przejdź do sekcji realizacji kodu i wybierz swój serwer. Pseudonim twojej postaci powinien zostać automatycznie uzupełniony. Podłącz kody do kodu odzyskiwania oznaczonego spacją i kliknij zrealizuj.

Nagrody powinny znaleźć się w Twojej skrzynce odbiorczej przy następnym logowaniu Honkai: Kraina gwiazd. Za każdym razem, gdy masz nową pocztę, na ikonie litery na pulpicie nawigacyjnym pojawia się mała czerwona kropka.

Honkai: Kraina gwiazd Dostępne na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, iOS i Android.

READ  Ranking każdego Cida w Final Fantasy na podstawie uczuć