Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jak złapać Shaymena w Pokemon GO

Jak złapać Shaymena w Pokemon GO

Legendarny Pokémon typu trawiastego z regionu Alola, Shaymen nadchodzi Pokemon GO W ramach Pokemon GO Fest 2022 nadchodzi w czerwcu wraz z wieloma korzyściami i nagrodami.

Chociaż jest Pokemonem typu Trawiastego, Shaymin posiada również „Niebiańska Formę”, która zamienia go w Trawę/Latające pokemony typu. Niebiańska forma Shaymina nie będzie oferowana razem z „Ground Forme” w nadchodzącym GO Fest, ale Niantic może ją wprowadzić w późniejszym terminie.

Na razie trenerzy prawdopodobnie będą chcieli wiedzieć, jak zdobyć tego legendarnego Pokemona dla siebie, więc są gotowi, gdy GO Fest 2022 rozpocznie się 4 czerwca.


Pokemon GO: Jak złapać Shaymina podczas GO Fest 2022

Shaymin pojawia się obok Pikachu, Tropiusa, Axew i innych w promocyjnym obrazie GO Fest 2022 (zdjęcie za pośrednictwem Niantic)
Shaymin pojawia się obok Pikachu, Tropiusa, Axewa i innych na obrazie promocyjnym GO Fest 2022 (zdjęcie via Niantic)

Według Niantic, aby złapać Shaymina podczas GO Fest 2022, trenerzy Pokemon GO będą musieli kupić bilet, który kosztuje 15,99 USD. Gracze, którzy nie kupią biletu, nadal będą mogli cieszyć się GO Fest, ale gracze, którzy kupią bilet na wydarzenie, zostaną nagrodzeni Shayminem, gdy wykonają specjalną misję dostarczoną przez bilet.

Szkoda, że ​​Niantic to odłożył Legendarny Pokemon Za zaporą, ale miejmy nadzieję, że w przyszłości pojawią się dodatkowe manifestacje, które nie wymagają mikropłatności. Niezależnie od tego, jest to pierwszy sposób, w jaki gracze mogą wprowadzić Shaymina do gry, jeśli zdecydują się i uważają, że cena biletu jest tego warta.

Zdobądź Shimen w Pokemon GO:

  1. Po zakupie biletu na GO Fest instruktorzy będą chcieli rozpocząć własną historię misji. Należy to zrobić, naciskając ikonę wyszukiwania w prawym dolnym rogu ekranu, która zostanie zastąpiona obrazem profesora Willow.
  2. Instruktor powinien podać, co będzie musiał zrobić, aby zakończyć badania. Szczegóły nie zostały jeszcze ogłoszone, ale prywatne historie badawcze często wymagają wielu „faz” trzech misji badawczych, aby każda z nich została ukończona. Mam nadzieję, że ten konkretny zestaw zadań nie będzie zbyt długi, ponieważ nagrody Mythic Pokemon pojawiają się zwykle na końcu historii zadań. Możliwe jest jednak, że Shaymin zostanie napotkany na wcześniejszym etapie fabuły, a kolejne etapy zapewnią trenerom cukierki lub inne przydatne przedmioty. Dopóki Niantic nie ujawni szczegółów, nie jest jasne, co się stanie.
  3. Zaniepokojeni trenerzy Pokemon GO nie powinni się martwić, że ich historia misji pogorszy się, ponieważ historia misji będzie trwać przez dwa dni wydarzenia, a następnie w razie potrzeby. Nabywcy biletów otrzymają również darmowy bilet na GO Fest Finals za darmo i uzyskają dostęp do przedmiotów i nagród, które pomogą im w drodze do odebrania Shaymina, w tym Dziewięć pasów bezpłatny najazd.

ten GO FEST Obchody zaplanowano na sobotę 4 czerwca 2022 i niedzielę 5 czerwca 2022.