Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jaka jest data premiery Halo Infinite Season 2?

gracze w nieskończona aura Już nie mogą się doczekać premiery drugiego sezonu w aspekcie wieloosobowym. Jak każda inna wieloosobowa gra akcji na żywo, New Seasons często wprowadza nową zawartość i dodatkowe funkcje, takie jak potencjalny tryb współpracy w ramach kampanii.

Jednak biorąc pod uwagę, że Halo Infinite wciąż wymaga aktualizacji, aby poprawić błędy w grze, sezon 2 został opóźniony bardziej niż oczekiwano. Pierwotna prognoza dla Halo Infinite obejmowała trzymiesięczny cykl każdego sezonu, ale drugi sezon ma rozpocząć się wiosną 2022 r., Gdy zawartość jest sortowana.


Jaka jest data premiery Halo Infinite Season 2?

Chociaż nie można ustalić dokładnej daty drugiego sezonu Halo Infinite, gracze nadal mogą tworzyć własne kalendarze na wiosnę 2022 roku. A dokładniej, maj 2022 to oficjalny początek drugiego sezonu Halo Infinite. W obecnej przepustce bojowej jest już licznik czasu, który daje graczom odliczanie do rozpoczęcia następnego sezonu zawartości.

Oczywiście zawsze istnieje szansa, że ​​343 Industries zmieni historię drugiego sezonu Halo Infinite. Sam mecz był kilkakrotnie przekładany, a pierwszy sezon został już przedłużony o sześć miesięcy, co właściwie zajęło dwa pełne sezony.

rzeczy, które nadejdą? # WitajNieskończony w 2022 roku: – Kampania w trybie współpracy – Tryb kuźni – Darmowe wydarzenia – Ogromne przepustki – Przepustki bojowe w sezonie 2, 3 i 4 – Nowe mapy – Nowe (i powracające) tryby gry – SERIA TV HALO! -Wiadomości dotyczące DLC do kampanii? – Zapowiada się bardzo dobry rok dla # Witaj fani 🎉 https://t.co/R4bfCoRZXD

W najlepszym wydarzeniu dla fanów Halo nadchodzi maj, a nowy sezon przynosi tryb współpracy i nową przepustkę bojową bez żadnych problemów. Następnie plan prawdopodobnie wróci do trzymiesięcznego harmonogramu na sezony.

Te nastroje pozostaną w zgodzie z premierą Forge, zaplanowaną na sezon 3 lub 9 miesięcy po oficjalnym wydaniu Halo Infinite. Wszystkie nowe funkcje zostały wprowadzone do Halo Infinite w multiplayer Będzie darmowy, ale przepustkę bojową należy zakupić na każdy sezon.


Jak działa karnet bojowy w Halo Infinite Season 2?

Bilety bojowe można zapisać w Halo Infinite (zdjęcie za pośrednictwem Microsoft)
Bilety bojowe można zapisać w Halo Infinite (zdjęcie za pośrednictwem Microsoft)

Każdy gracz, który nie ukończył przepustki bojowej sezonu 1 w Halo Infinite, nie będzie miał się czym martwić. 343 Industries już potwierdziło, że gracze będą mogli kontynuować ulepszanie swoich przepustek bojowych tak długo, jak zostaną zakupione, nawet w nowym sezonie.

Przepustka bojowa była ogromnym punktem spornym dla bazy graczy i wprowadzono wiele zmian w sposobie zdobywania PD za nagrody. Dlatego możliwe jest, że poziomy i Wyzwania Przepustka na sezon 2 zostanie zmieniona na Halo Infinite.


READ  Kliknij Start GOTY 2022 #8