Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jeehan Thomas umiera w wieku 30 lat: brytyjska gwiazda TikTok zasmucona przez przyjaciół

Jeehan Thomas umiera w wieku 30 lat: brytyjska gwiazda TikTok zasmucona przez przyjaciół

Jehan Thomas, ukochana brytyjska gwiazda TikTok i matka dwójki dzieci, zmarła tragicznie „nieoczekiwanie” w wieku 30 lat, mówią przyjaciele.

Thomas, którego konto TikTok miało ponad 56 000 obserwujących i 1,2 miliona wyświetleń, zmarł później. Cierpi na „ataki chorobowe i migreny”I słońce raporty.

Jej przyjaciele szybko wychwalali „dobrą i uczciwą duszę”, która była „piękną osobą wewnątrz i na zewnątrz”.

Thomas z Doncaster w South Yorkshire dzieliła się vlogami, w których przygotowywała suchy prowiant dla swojego chłopca, a także wskazówki dotyczące kolacji, sztuczek związanych ze sprzątaniem i wypraw na zakupy.

Prowadziła również firmę zajmującą się sztuką i rzemiosłem Print and Pack UK, która pośmiertnie złożyła przejmujący hołd dla „Driving Force”.

„Post dzisiejszego wieczoru jest poświęcony tobie, kochanie, sile napędowej Print and Pack UK Ltd” – napisała firma na Facebooku.

„P&P nie byłoby tym, czym jest dzisiaj bez ciebie, twojego entuzjazmu, relacji, które zbudowałeś z tak wieloma ludźmi, i życia wszystkich ludzi, których dotknąłeś i zainspirowałeś po prostu będąc sobą – i absolutną królową TikTok, którym jesteś.

„Życie nigdy nie byłoby takie samo bez ciebie, podobnie jak P&P, ale zawarliśmy umowę, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby nadal rozwijać nasz odnoszący sukcesy biznes i wspierać twoich chłopców tak długo, jak trwa P&P, i już wiem, że mamy wsparcie również Twoich obserwujących.

„Dziękuję za nieustające wsparcie. Jihan będzie żyła dzięki swoim dzieciom, P&P i zwolennikom. Sprawmy, by była dumna. Zawsze cię kocham i tęsknię.”

Przyjaciel Thomasa, Alex Rist, powiedział: „Jihan Thomas była 30-letnią matką dwójki dzieci, kiedy zmarła nagle 17.03.2023.

„Chociaż przez kilka miesięcy cierpiała na migreny i drgawki, jej śmierć była zupełnie nieoczekiwana i wszyscy jesteśmy całkowicie załamani.

„Jej dwoje dzieci zostało bez matki. Cihan – obiecałam, że zrobię dla tych chłopców, co w mojej mocy, więc obiecuję. Kocham cię”.

READ  Sonda cieszy się dużym zaufaniem naukowców w Australii i Nowej Zelandii podczas pandemii Covid | Korona wirus

W mediach społecznościowych pojawiły się wyrazy uznania.

Przyjaciółka Thomasa i koleżanka z TikTok, gwiazda TikTok, Kelly Medina Enos, powiedziała: „Brak mi słów na wiadomości, które się dzisiaj dowiedzieliśmy.

„Dziękuję rodzinie i przyjaciołom za umożliwienie mi szerzenia szacunku.

„Moje serce jest złamane przez ciebie, twoją rodzinę, przyjaciół i dzieci. Leć wysoko mój aniele. Życie jest za krótkie. Kocham cię”.

Inna przyjaciółka, Jade Newby, powiedziała: „Po dzisiejszych bardzo smutnych wiadomościach, to po prostu stawia życie w jeszcze większej perspektywie!

„Śmiertelnie mnie przeraża myśl, że nie będę tu dla mojego syna.

„Nigdy nie wiesz, co jest za rogiem. Często głoszę, że życie jest za krótkie i powinniśmy cieszyć się każdą minutą, bo nigdy nie wiadomo, kiedy nasz czas się skończy.

„Chciałbym złożyć wyrazy szacunku Jehan Thomas i przesłać wyrazy miłości jej przyjaciołom, rodzinie, a zwłaszcza jej maluchom. Nawet nie mogę sobie tego wyobrazić. Niech spoczywa w pokoju”.

Ta historia pojawiła się po raz pierwszy słońce Jest ponownie publikowany za zgodą.