Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Jestem uzależniony, najlepszy produkt jaki testowałem”

Elly Awesome zarabia na życie testowaniem technologii i jest w szoku, jak bardzo kocha ten produkt. Ma tylko jedną wadę i nie jest to wada.

Segway Ninebot ogłosił nową linię skuterów elektrycznych, ponieważ e-hulajnogi są obecnie „bardziej popularne”, mówi Stephen Fenech, redaktor Tech Guide.

Pomoc! Jeden z najlepszych produktów, jakie kiedykolwiek testowałem, kosztuje 3999 USD!

Uczestniczyłem w zeszłym tygodniu Segway Ninebot Wydarzenie inauguracyjne miało na celu zaprezentowanie ich najnowszych produktów, w tym szeregu skuterów elektrycznych i bardzo fajnego gokarta elektrycznego.

Być może znasz markę popularnych dwukołowych, samobalansujących pojazdów do transportu osobistego firmy Segway. Teraz jest znany jako „Segway Ninebot”, który stał się wiodącą marką w branży e-hulajnóg.

Elly Awesome wybrała się na imprezę Segway Ninebot, aby wypróbować najnowsze produkty. Zdjęcie: dostarczone

Osobiście nie jestem obcy widok e-hulajnóg startujących na przejściu dla pieszych. Mieszkam na Gold Coast, gdzie jest to legalne i stało się popularnym i wygodnym środkiem transportu. A przynajmniej tak przypuszczałem, bo osobiście takiego nie posiadałem. Wypróbowałem jednak inne samobalansujące deski, takie jak hoverboardy i OneWheels. Skutery nigdy tak naprawdę się nie przyjęły, aż do teraz.

Do wypróbowania było dziewięć różnych rowerów elektrycznych. Zdjęcie: dostarczone

Wygląda na to, że kiedy raz wypróbowałem e-hulajnogę, nie ma odwrotu, ponieważ teraz przetestowałem nie mniej niż dziewięć różnych hulajnóg elektrycznych Segway Ninebot, wszystkie z różnymi prędkościami i funkcjami, i jestem uzależniony.

Łatwość utrzymywania równowagi, lekkie przyspieszenie, które uzyskasz, gdy po raz pierwszy gładzisz włosy, i bryza we włosach. Nawet jeśli trzymasz tylko niektóre smycze, jest to naprawdę zabawne.

Wypróbowałem wiele, w tym gokart elektryczny, do którego przejdę później, ale chcę zwrócić uwagę na mojego ulubionego z wielu.

Jaką hulajnogę elektryczną kupić?

READ  Forza Horizon 5 na PC została zmodyfikowana w celu dodania ray tracingu w grze • Eurogamer.net

Po pierwsze, bardzo podobało mi się testowanie „hulajnogi dla dzieci” Segway Ninebot, którą z pewnością można łatwo przeoczyć, jeśli robisz zakupy dla siebie jako osoba dorosła. Przeznaczona dla dzieci i nastolatków jako prosta „wolna i bezpieczna” hulajnoga, hulajnoga eKickScooter ZING C20 jest również przyjemna w prowadzeniu i oczywiście zabierze Cię tam szybciej niż hulajnoga pchana.

Brakuje mu wielu wspaniałych funkcji, które oferuje Segway Ninebot w droższych modelach, ale jego mocne strony to to, że jest wystarczająco szybki, aby sprawiać frajdę, składa się na pół i jest wystarczająco lekki, aby można go było nosić na krótkich dystansach.

Ten artykuł zawiera funkcje, które są dostępne tylko w wersji internetowej, zabierz mnie tam

Gdy ten model przejdzie do serii E2, gamy „dorosłych” osób dojeżdżających do pracy, stają się one coraz cięższe i cięższe.

Przypuszczam więc, że jeśli nie jesteś całkiem drobnej postury i wagi, tak jak ja, prawdopodobnie nie możesz wymyślić zakresu dla dzieci i lepiej pasowałyby do podstawowych modeli E2 dla dorosłych. Chociaż jeśli masz pieniądze, prawdopodobnie poleciłbym zacząć od skutera serii F. Pamiętaj, aby porównać specyfikacje, ale prawdopodobnie mają większy zasięg, trwalszą konstrukcję i większą prędkość startową, co jest dużo zabawy.

Segway Ninebot KickScooter MAX G2

1699 $ MAX G2 jest prawdopodobnie wyróżniającym się spośród wszystkich dostępnych opcji. Ma bezszczotkowy silnik, napęd na tylne koła, samonaprawiające się opony, które poradzą sobie z drobnymi przebiciami, zasięg 70 km oraz hydrauliczne zawieszenie z przodu iz tyłu.

Jestem niesamowity z KickScooter MAX G2. Zdjęcie: dostarczone

Po przetestowaniu kilku hulajnóg stwierdziłem, że zawieszenie, prędkość i zasięg to prawdopodobnie jedne z najważniejszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie hulajnogi, poza przenośnością. Chyba że chcesz po prostu spędzić szalony, zabawny czas i wyrzucić wszystkie względy przez okno i kupić gokart Segway Ninebot.

READ  Zdobądź wszystkie BioShock, XCOM i Borderlands 3 za jedyne 16 USD

Test gokarta Segway Ninebot Pro Lamborghini Edition

Szczerze mówiąc, nic mnie teraz nie interesuje poza myśleniem o moim czasie z moim gokartem Segway Ninebot Pro (edycja Lamborghini). Tak, technicznie rzecz biorąc, jeździłem Lambo i czułem się tak dobrze, jak tylko mogłem sobie wyobrazić.

Elly Awesome osiąga szczyty życia w gokarcie Lamborghini. Zdjęcie: dostarczone

Lambo GoKart może osiągnąć prędkość do 40 km/h. Zdjęcie: dostarczone

Ma maksymalną prędkość 40 km/h, ale doprowadziłem go tylko do dozwolonej prędkości 25 km/h i czułem się niesamowicie szybko. Wszystkie moje fantazje o Mario Kart spełniły się, gdy rozdrabniałem chodnik, a nawet otaczającą trawę, prawie zostałem wciągnięty.

Znowu poczułem się jak dziecko, zwłaszcza z wbudowanymi głośnikami odtwarzającymi dźwięki silnika, które przezabawnie uwielbiałem. Ponadto myślę, że można go również używać do odtwarzania własnej muzyki. A jako miły bonus, gokart można szybko zdemontować, aby odkryć, że tylne koła są w rzeczywistości wykonane z samobalansującego Segwaya Ninebot S Max, którym można się cieszyć samodzielnie.

Więc co mam zrobić z tym, że kosztuje 3999 USD? W tej chwili nie jestem pewien, ponieważ budżet jest poza moim budżetem, ale czuję, że jeden z tych Segway Ninebotów wkrótce odbije się na moim koncie bankowym.

Elly Awesome, australijska vlogerka zajmująca się technologią i stylem życia | @pracownik | youtube