Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kamiński przyznaje, że trwa walka o drugie miejsce w grupie C między Polską a Meksykiem

Polska Grupa C będzie musiała walczyć o drugie miejsce z Meksykiem Na mundialu Argentyna jest faworytem do wygrania grupy, powiedział polski skrzydłowy Jakub Kamiński.

20-latek powiedział ESPN, że postrzega Argentynę jako silnych kandydatów do wygrania turnieju, ale wierzy, że bardziej konserwatywny styl gry w Polsce pozwoli im przejść do fazy pucharowej.

„Argentyna to faworyci grupy C. – Myślę, że możemy walczyć z Meksykiem o drugie miejsce – powiedział Kamiński.

Naszą siłą jest to, że jesteśmy drużyną defensywną, która gra inaczej niż Argentyna czy Meksyk. Mają inny rodzaj piłki nożnej, bardziej ofensywny futbol.

Kamiński gra w Bundeslidze VfL WolfsburgZadebiutował w reprezentacji we wrześniu ubiegłego roku i strzelił pierwszego gola dla Polski Przeciw Walii w Lidze Narodów w czerwcu.

W końcu osiągnęli fazę pucharową Mistrzostwa Świata 1986 Kamiński powiedział, że forma napastnika Barcelony, Roberta Lewandowskiego, będzie kluczowa, jeśli mają wyjść ze swojej grupy w Katarze.

– Mówimy o innym poziomie futbolu – powiedział Kaminsky. – Pragnienie Lewandowskiego jest niewiarygodne. Jest naszym liderem i mam nadzieję, że będzie w dobrej formie podczas mundialu.

„On jest bardzo ważny. Może jest trochę stary w wieku 34 lat, ale to jego ostatnia szansa, by pokazać, do czego jest zdolny w kadrze narodowej.

„Musimy pokazać naszą jakość w Pucharze Świata. Musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby iść naprzód”.

Polska zmierzy się z Meksykiem w meczu otwierającym Puchar Świata w grupie C 22 listopada, a 26 listopada zmierzy się z Arabią Saudyjską i Argentyną 30.

READ  Jak korzystanie z oprogramowania do autohandlu Biti Codes może zwiększyć Twój ruch handlowy