Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kanał osi czasu na Instagramie jest już dostępny!  Dowiedz się, jak się przełączać

Kanał osi czasu na Instagramie jest już dostępny! Dowiedz się, jak się przełączać

Instagram przywrócił kanał osi czasu! Możesz się do niego przełączyć za pomocą tych prostych i łatwych kroków.

Chronologiczny kanał Instagramu został wreszcie udostępniony wszystkim użytkownikom. Aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych należąca do Meta przywróciła kanał czasowy dwa dni temu, dając użytkownikom więcej opcji i kontrolę nad tym, co widzą. Ta funkcja umożliwia użytkownikom przeglądanie postów na podstawie ich zainteresowań i ulubionych. Wcześniej Instagram mieszał najnowsze posty ze starszymi, przez co trudno było odgadnąć, jakie są naprawdę nowe posty. Ale teraz użytkownicy mogą przełączyć się na kanał czasu. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o kanale osi czasu na Instagramie

Co to jest kanał osi czasu na Instagramie?

Instagram dodał dwa nowe kanały w porządku chronologicznym – Obserwuj i Ulubione. Pozwala użytkownikom filtrować posty i konta, z których chcą zobaczyć przyszłe posty. Po wybraniu opcji Obserwuj użytkownicy zobaczą posty ze wszystkich kont, które śledzą, w kolejności chronologicznej, dokładnie tak, jak po raz pierwszy uruchomiono Instagram.

Z drugiej strony kanał Ulubione pozwala użytkownikom dodać do 50 kont i śledzić ich posty w porządku chronologicznym. Możesz jednak dodać tylko te konta, które już obserwujesz.

Czy kanał czasu można ustawić jako domyślny?

Nie, od teraz kanał czasu nie może być ustawiony jako domyślny kanał na Instagramie. Będziesz musiał przełączyć się na to ręcznie. Oto przewodnik krok po kroku, jak to zrobić.

READ  Największa jak dotąd sprzedaż PS5 pozwoliła obniżyć cenę popularnej konsoli o 150 dolarów