Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kate Middleton jest „głęboko poruszona” wyrazem miłości i wsparcia – stwierdza pałac w nowym oświadczeniu

Kate Middleton jest „głęboko poruszona” wyrazem miłości i wsparcia – stwierdza pałac w nowym oświadczeniu

Pałac Kensington podał dziś rano w nowym oświadczeniu, że Kate Middleton otrzymała wyrazy wsparcia po ogłoszeniu smutnej wiadomości o diagnozie raka.

W liście, opublikowanym dzień po tym, jak Kate ogłosiła, że ​​jest w trakcie leczenia, księżna Walii wyraziła wdzięczność za całą miłość, jaką ona i jej mąż, książę William, otrzymali z całego świata.

„Książę i księżna byli bardzo poruszeni miłymi wiadomościami, które ludzie wysłali tutaj, w Wielkiej Brytanii, całej Wspólnocie Narodów i na całym świecie w odpowiedzi na Jej Królewską Wysokość” – czytamy w oświadczeniu wydanym przez pałac w niedzielny poranek.

„Byli niezwykle poruszeni ciepłem i wsparciem opinii publicznej i są wdzięczni, że ich prośba o zachowanie prywatności została obecnie zrozumiana”.

Kate ujawniła informacje o swojej chorobie nowotworowej w emocjonalnej wiadomości wideo udostępnionej w sobotni poranek.

„To było bardzo trudne kilka miesięcy dla całej naszej rodziny, ale miałam wspaniały zespół medyczny, który świetnie się mną opiekował, za co jestem im bardzo wdzięczna” – powiedziała w nagraniu.

„W styczniu przeszedłem poważną operację brzucha w Londynie i wtedy sądzono, że moja choroba nie jest nowotworowa. Operacja zakończyła się sukcesem. Jednak badania po operacji wykazały obecność nowotworu. Dlatego też mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii profilaktycznej, a obecnie jestem na wczesnym etapie tego leczenia.

Po początkowym „szoku” powiedziała, że ​​ona i William skupiają się teraz na rozwiązaniu jej problemów zdrowotnych, „szczególnie ze względu na naszą młodą rodzinę”.

„Jak możesz sobie wyobrazić, zajęło to trochę czasu. Dojście do siebie po poważnej operacji zajęło mi trochę czasu, aby móc rozpocząć leczenie. Ale co najważniejsze, poświęciliśmy czas, aby wszystko wyjaśnić George'owi, Charlotte i Louisowi we właściwy sposób dla nich i zapewnić ich, że będzie dobrze”.

Kate zapewniła jednak świat, że „czuje się dobrze i z każdym dniem staje się silniejsza”.

READ  Włoski statek na Antarktydzie dociera do nowych miejsc w miarę topnienia lodu polarnego

„Posiadanie Williama u mojego boku jest także doskonałym źródłem pocieszenia i pewności” – dodała. „Podobnie jak miłość, wsparcie i życzliwość okazana przez tak wielu z was. To wiele znaczy dla nas obojga”.