Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kiedy dokładnie pojawi się nowy iPad?

Kiedy dokładnie pojawi się nowy iPad?

Jeśli (wiele) plotek jest prawdziwych, następną nowością Apple będzie zupełnie nowy iPad Pro z odświeżonym designem, wyświetlaczem OLED i mnóstwem przeprojektowanych akcesoriów. Kiedy więc możemy się spodziewać, że będziemy mogli kupić tak obfite bogactwo? Oto wszystko, co wiemy.

Obecnie w ofercie znajdują się dwa iPady Pro, jeden z 11-calowym wyświetlaczem, a drugi z 12,9-calowym wyświetlaczem, który w przeciwieństwie do mniejszego urządzenia ma podświetlenie miniLED, dzięki czemu filmy naprawdę się podobają.

Więcej z ForbesaApple iPad Pro 2024: Raport przewiduje szok dla konsumentów

Nie ujawniając niczego na temat przyszłych planów, Apple może zmienić zdanie do czasu ogłoszenia, więc trudno na razie określić termin.

To już zmyliło analityków, którzy spodziewali się, że nowe tablety zostaną zapowiedziane na początku marca i już teraz będą dostępne w sprzedaży. Nawet ostrożne sugestie, na przykład „kto”. Mark Gurman z Bloomberga„Oczekuje się, że iPady i akcesoria zostaną wprowadzone na rynek pod koniec marca” – powiedział. Obecnie wydaje się to bardzo dalekie od ideału. Dlatego Gorman zaktualizował swoje prognozy od tego czasu, mówiąc: „Szukaj tego nowego urządzenia pod koniec marca lub około kwietnia” w swoim biuletynie Power On z 10 marca i ponownie w swoim najnowszym raporcie. zatrudnienieOstatnia niedziela.

Najnowsza propozycja Gurmana dotyczy zaktualizowanego oprogramowania iPadOS, które ma zostać wprowadzone na rynek wraz z nowymi modelami iPada Pro. Uważa się, że jest to iOS 17.4, co oznacza, że ​​pojawi się przed iPadOS 17.5, który ma pojawić się w wersji beta dla deweloperów jeszcze w tym tygodniu.

Więcej z ForbesaWyciek Apple nagle ujawnia, że ​​wkrótce nadejdzie największa aktualizacja w historii iPhone'a

„Wielokrotnie powtarzałem, że nowe oprogramowanie dla iPada Pro — wariantu iPadOS 17.4 przeznaczonego dla zaktualizowanych modeli — zostanie ukończone dopiero pod koniec marca lub nawet gdzieś w kwietniu” – mówi Gorman. „Kiedy system operacyjny zostanie ukończony, Apple musi wysłać go do fabryk, aby zainstalować go na nowych urządzeniach. Proces ten może zająć kilka tygodni i może potrwać do następnego miesiąca.

Wydaje się, że jest to bezpieczniejszy obszar, choć nie zdziwiłbym się, gdyby stało się to później, być może pod koniec kwietnia lub w pierwszych dniach maja. Potem będzie ciężko i Apple skupi się na WWDC w czerwcu.

Inny analityk, Ross Young, stwierdził w komentarzach, które zauważyłem MacPlotkiPowiedział, że ogłoszenie nastąpi „koniec marca lub początek kwietnia”.

Data wydania

Wierzę, że iPad Pro zostanie ogłoszony w komunikacie prasowym, podobnie jak miało to miejsce w przypadku MacBooka Air M3, bo od miesięcy wiadomo było, że Apple nie planuje w tym roku wiosennego wydarzenia.

Jeśli zastosuje się najnowsze precedensy, godzina dnia będzie prawdopodobnie następować o 5:00 czasu pacyficznego, 8:00 czasu wschodniego i 13:00 czasu BST. I historia?

Myślę, że biorąc to wszystko pod uwagę, o iPadzie Pro usłyszymy w poniedziałek 15 kwietnia lub w poniedziałek 22 kwietnia, a do sprzedaży trafi on 11 dni później, czyli w piątek 26 kwietnia lub piątek 3 maja. Zaktualizuję ten post wcześniej (podobnie jak inni komentatorzy, zastrzegam sobie prawo do zmiany mojej opinii w miarę zmiany dowodów), więc sprawdź ponownie.

Więcej z ForbesaGoogle Pixel 8 Pro: nowa inteligentna funkcja, która precyzyjnie ulepsza działanie Pixela
Chodź za mną Świergot.

READ  Transakcja Embracer o wartości 2 miliardów dolarów, która wybuchła, dotyczyła Arabii Saudyjskiej