Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kieszonkowy horror od Niki, Polska |  Zagraj w Flashbacka

Kieszonkowy horror od Niki, Polska | Zagraj w Flashbacka

Twierdzenie, że FSM Nicky osiągnął w Australii status kultowego, może być nadużyciem. Ale przynajmniej jeden zagorzały masochista wykorzystał swój wolny czas i pieniądze, aby, jak sam powiedział, „zrealizować od dawna marzenie o zbudowaniu jednego z coraz bardziej szalonych Niki!” I wygląda naprawdę słodko. Jego postępy można śledzić na jego stronie na Facebooku, Projekt FSM NikiMa około 1700 obserwujących.

Skanowanie ogłoszeń online pozwala znaleźć na rynku bardzo niewiele egzemplarzy FSM Niki, a w mniejszym stopniu każda znaleziona przez nas oferta dotyczyła niezarejestrowanych projektów renowacji lub „niszczenia garniturów”. Uważamy, że kabriolet kosztuje od 10 000 do 16 000 dolarów. Redbook sugeruje rozsądną cenę używanego samochodu w przedziale 300–3000 dolarów za mały, polski samochód osobowy.

Rob Margate jest dziennikarzem motoryzacyjnym zajmującym się zarówno sportem motorowym, jak i branżą samochodową od ponad 20 lat. Rob dołączył do CarAdvice w 2016 roku, po długim okresie pracy w Australian Consolidated Press. Rob omawia wiadomości i recenzje samochodów z branży motoryzacyjnej, pisząc jednocześnie szczegółowe artykuły na temat samochodów i producentów samochodów o znaczeniu historycznym. Uwielbia znajdować mało znane okazy oraz badać ich pochodzenie i historię.

Przeczytaj więcej o Robu Margeicie

READ  🇵🇱 Polska: Sansa Na Success – ujawniono tematy półfinału Eurowizji Junior 2022