Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Klawiatura mechaniczna Lofree Fuzzy to wspaniały kryształowy cukierek

Klawiatura mechaniczna Lofree Fuzzy to wspaniały kryształowy cukierek

W ciągu ostatnich kilku lat recenzowałem i testowałem wiele klawiatur, ale na moim biurku właśnie pojawiła się najbardziej niezwykła klawiatura mechaniczna w postaci Misty Edition serii klawiatur 1% Lofree. Ta 68-klawiszowa konstrukcja mechaniczna ma pełny rząd klawiszy funkcyjnych, które mogą pełnić także funkcję klawiszy multimedialnych. Istnieją klawisze modyfikujące dla systemów Windows i macOS.

Misty, zamknięta w atrakcyjnej matowej i półprzezroczystej obudowie, posiada całkowicie matowe nakładki na klawisze, które doskonale nadają się do pełnego prześwitywania białego podświetlenia RGB tej klawiatury. Co więcej, uważam, że legendy na klawiszach są największe, jakie kiedykolwiek widziałem, i z tego powodu uważam, że Misty byłaby świetną klawiaturą dla seniorów, którzy mogą mieć wadę wzroku.

Oprócz eleganckiego, matowego wykończenia, klawiatura Lofree Misty posiada przełączniki mechaniczne z możliwością wymiany podczas pracy oraz powłokę borową, która sprawia, że ​​klawiatura jest cicha i solidna. Białe podświetlenie LED zwiększa atrakcyjność klawiatury. Nie jest to klawiatura, która przypadnie do gustu każdemu, ale sprawi przyjemność i pisanie na niej to marzenie.

Klawisze z możliwością wymiany podczas pracy umożliwiają dalsze dostosowywanie klawiatury Misty za pomocą klawiszy o różnej odległości przesuwu oraz informacji dźwiękowych i dotykowych. Przełączniki można wymieniać bez konieczności lutowania lub rozlutowywania.

Warstwa Poron Silencing znajdująca się pod klawiszami bardzo skutecznie pochłania energię pochodzącą z naciśnięć klawiszy, zapewniając miękkość, gładkość i precyzję pisania. Misty to jedna z najlepszych klawiatur, z jakimi się spotkałem, jeśli chodzi o precyzję i precyzję klawiatury. To po prostu działa.

Przełączniki instalowane fabrycznie przez Lofree to wstępnie nasmarowane przełączniki Kailh Jellyfish, które zapewniają super płynną i wyjątkowo cichą pracę. Niski poziom hałasu jest idealny, jeśli pracujesz w cichym biurze lub recepcji, gdzie klikanie klawiszy może działać ludziom na nerwy. Klawisze mają przezroczysty trzonek i pozłacaną sprężynę, co zapewnia niski poziom hałasu i maksymalne odbicie.

Nasadki klawiszy dostarczane z Misty zostały zadrukowane, a następnie pokryte powłoką UV w celu przedłużenia żywotności. Powłoka ochronna jest również odporna na tłuszcz powstający z odcisków palców i powinna być odporna na blaknięcie, nawet jeśli klawiatura jest wystawiona na działanie promieni słonecznych.

Istnieją dwa sposoby podłączenia klawiatury Lofree Misty. Dostępna jest łączność Bluetooth lub kabel USB typu C. Klawiaturę można sparować z maksymalnie trzema urządzeniami Bluetooth lub przekształcić w tryb przewodowy, aby uzyskać najniższy poziom opóźnień podczas grania. Obsługa N-Key Rollover gwarantuje, że niezależnie od tego, ile klawiszy naciśniesz, zawsze zostaną one zarejestrowane, co umożliwi szybkie pisanie i dokładne wyniki.

Werdykt: Klawiatura Lofree Misty 1% to piękna klawiatura o eterycznej, półprzezroczystej jakości, która ożywa po włączeniu trzech poziomów białego podświetlenia LED. Dostępny jest pełen rząd klawiszy funkcyjnych/multimedialnych, a Misty współpracuje z szeroką gamą systemów operacyjnych, w tym Windows, macOS, iOS, Android i Chrome. Tak jak powiedziałem, poza tym, że świetnie wygląda, Misty będzie doskonałą klawiaturą dla seniorów, którzy mogą mieć problemy ze wzrokiem. Połączenie dużych, przezroczystych opisów klawiszy z podświetleniem LED sprawia, że ​​pisanie jest łatwe i dokładne. Zalecana.

Ceny i dostępność: Lofree Misty 1% dostępny jest w naszym sklepie stronie Lovriego Jego cena wynosi 239 dolarów / 187,65 funtów.

Więcej informacji: lofree.co

Specyfikacja techniczna:

  • Łączność: Bluetooth 5.1 / USB typu C.
  • Wymiary: 306 x 144 x 30,6 mm.
  • Waga: 812 gramów.
  • Układ: 68 klawiszy.
  • Klucze: Kailh MX Jellyfish wstępnie nasmarowany.
  • Podświetlenie LED: pojedyncza biała dioda LED.
  • Pojemność baterii: 2000 mAh.
  • Czas ładowania: 3 godziny.
  • Czas pracy: 60 godzin (światło LED).
  • Wsparcie: Windows, Mac/iOS i Android.

Chodź za mną LinkedIn.

READ  Kerbal Space Program 2: Jak pomyślnie wystrzelić rakietę