Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kliknij Start GOTY 2022 #8

Aby dowiedzieć się, jak działa głosowanie, czytaj dalej tutaj.


Mimo naszej gry o dziewiąte miejsce, Kirby i Zapomniana Krainawydobywając upragnionego Keighleya w najbardziej przyjaznym dla rodziny romansie, ten drugi zespół Mario i Kórlików nie był daleko od tempa.

Będąc wyraźnym ulepszeniem w stosunku do poprzedniej Bitwy między królestwami, Sparks of Hope odniosło ogólny sukces i zebrało pochwały za wspaniałą grafikę gry, ulepszenia walki w mniej liniowych przestrzeniach gry oraz ścieżkę dźwiękową autorstwa dwóch wagi ciężkiej w Coker i Kerkhope.

Gdyby nie starzejący się sprzęt Switcha i niefortunne czasy ładowania, które mu towarzyszą, Sparks of Hope mogłoby wkraść się na szczyt listy. Ale jedno jest pewne, bez względu na to, z czym Mario zmierzy się z tymi draniami z Kórlików, jesteśmy tu po to.

W swojej recenzji Harry Mario + Rapids Sparks of Hope zdobywa 9 punktów na 10 Wspomniane: Chociaż Mario + Rabbids Sparks of Hope to znacznie inna gra niż Kingdom Battle, jest to więcej niż godna kontynuacja, która z powodzeniem zapuszcza się we własną przestrzeń w dziedzinie strategii turowych. Jest to niewątpliwie jedna z najlepszych gier na Switchu i one Jedna z najlepszych ofert Ubisoftu w ostatnich latach”.

Kliknij start gety 2022

Według Metacritic Mario + Rabbids Sparks of Hope zajmuje obecnie 86. miejsce na podstawie 115 recenzji krytyków.

Naciśnij Uruchom listę GOTY 2022

#10 – kwintet

#9 – Kirby i Zapomniana Kraina

#8 — Mario + Kórliki Iskry nadziei

READ  Oto Days Gone w rozdzielczości 4K na PC