Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kolejnym finalistą Szansy Na Sukces jest Aleksander Maląg – escYOUnited

W ten weekend powrócił drugi odcinek ogólnopolskiej selekcji do Eurowizji Junior Szanza na sukces. Tutaj kolejna partia młodych i obiecujących utalentowanych śpiewaków rywalizowała o wejście do finału, który ma się odbyć za niespełna 2 tygodnie.

Sansa Na Sukces 2022 – Eurowizja Juniorów – Półfinał 2

Popularny polski show śpiewaczy jest wykorzystywany jako metoda selekcji do Eurowizji Junior od 2019 roku, a także do Eurowizji w 2020 roku. Polski Nadawca (TVP) odniosła sukces w tym formacie dla młodych artystów i postanowiła to zrobić również w 2022 roku.

W zeszłym tygodniu 7 najlepszych młodych artystów weszło na scenę, gdzie każdy uczestnik musiał wykonać cover określonej piosenki przewodniej. Tematem zeszłego tygodnia był „Sukcesy międzynarodowe„raczej temat na ten tydzień”Polska Młodzieżowa Eurowizja”.

Polska ma teraz historię na Eurowizji Junior i wzięła udział w sumie 8 razy. Co roku od powrotu w 2016 roku, kiedy dwukrotnie zadebiutowała wersja junior. Wbrew życzeniom, tylko 5 ostatnich polskich piosenek Eurowizji Juniorów zostało wykonanych, a 2 piosenki mogły zaśpiewać „wspólną piosenkę” w Polsce. Zamiast tego Eurowizja Junior.

Następujące 7 wykonywanych przez nich aktów znajduje się na liście wraz z ich pieśnią:

  1. Cornelia Sadowska – Superbohaterka (Polska ’19 JESC)
  2. Amelia Borkowska – I Stand (Polska ’20 JESC)
  3. Josiah Suka – Yaro (Polska ’21 JESC)
  4. Aleksander Maląg – Mój Dom (Polska ’17 JESC)
  5. Julia Kostila – Kim chcę być (Polska ’18 JESC)
  6. Lena Wójcicka – Podziel się radością (Pieśń Wspólna ’19 JESC)
  7. Victoria Konis – #MoveTheWorld (Pieśń Wspólna ’20 JESC)

W końcu było Aleksander Malek Samozwańczy zwycięzca drugiego półfinału, o którym decyduje indywidualny panel sędziowski składający się z 3 członków:

  • Lanberry (Kompozytor Polski ’18 i ’19 JESC)
  • Vicky Gabor (Zwycięzca JESC & Polska ’19)
  • Marek Ciroecki (Polski Komentator JESC)
READ  Polskie centrum danych osiągnie 1465 mln USD do 2026 r. dzięki inwestycjom o wielkości rynkowej

Aleksander Malek Teraz dołącza do zwycięzców z zeszłego tygodnia Laura Beckkiewicz I Natalia Smaz W finaleOdbędzie się on 25 września, a zwycięzca finału będzie reprezentował Polskę w Erewaniu w Armenii.

Chociaż nie znamy jeszcze ich piosenek, nie #Ty Think Poland ma zwycięzcę na rękach #Ty Czy myślisz, że Polska znów wygra w tej formie?
Zapytajmy co #Ty Pomyśl dobrze na naszej stronie forum TutajLub odwiedź nas Facebook, Świergot, Instagram, Wskaźnik sieci, TIK Tok I Różnica zdań.

Źródło(-a): TVP.pl & Eurowizja.org (obie w języku polskim)